Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie chce mi zwrócić kaucji CO ROBIC?

Polecane posty

Gość gość

Wynajmuje mieszkanie, zapłaciłam kaucje(wpisana w umowie,że wziął odstepne i kaucje) Ostatni miesiąc miał wziąć z kaucji ale zaczął wchodzić do mieszkania (właściciel) pod moją nieobecność zorientowałam się i chciałam się wyprowadzić a on żąda ode mnie odstepnego. Powiedziałam,że zostanę ten miesiąc ale ma nie wchodzić do mieszkania pod moją nieobecność i on niech weźmie z kaucji na odstepne- rachunki place na czas, mieszkanie w.stanie nie pogorszonym a on ze chce odstepne i mam wypie... Był na policji ale oczywiście kretyn nic nie wskoral bo nic złego nie zrobiłam. Nie dał mi nigdy żadnego KP żadnego pokwitowania za opłacanie mu. Wiem,że nie zgłosił do US najmu chyba że teraz na dniach jak postraszylam go donosem. Co mam robić żeby nie oszukał mnie na kasę. Meble Wyjelam z mieszkania bo bałam się że jak będę w pracy to zmieni zamki i strace swoje rzeczy. Pomóżcie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzisz mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bierze kase do ręki, to co ci szkodzi donieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
A jesli miedzy odstępnym a kaucja nie ma jakiejś wielkiej różnicy, to niech on weźmie odstępne A ten miesiąc z tego, a resztę olej dla swojego świetego spokoju, wyprowadź sie bez uprzedzenia, zeby Cie nie blokował i klucz pod wycieraczka zostaw. Chciwy ciul szuka sppsobu, zeby nie oddać kasy:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się wyprowadzilam bo bałam się,że pod moją nieobecność on zmieni zamki i swoich rzeczy nie odzyskam, jutro składam donos. Napisałam mu sms dzwoniłam ale nie odbiera. Złodziej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On za ten miesiąc chce oddzielnie, ma kaucje i jak mu bym zapłaciła to byłabym się tam mieszkać i kaucji by na bank nie oddał więc się wyprowadzilam a on nadal kasy nie chce oddać. Kretyn był na policji ale mi nic nie zrobią żałuję że wtedy jak go naszlam to nie wezwałam policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×