Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powiedzieć mężowi kobiety

Polecane posty

Gość gość

z którą miałem romans, że ona wcale nie jest cnotliwa? On mnie zastrasza, a ona zgania winę na mnie. Mam cały czas telefony od niego. Wiem, że jego żona sypiała jeszcze z dwoma facetami, mój kolega był świadkiem, gdyż koleguje się z tym facetem, który z nią sypiał i to było w toalecie, gdy wszedł widział ich razem. Opowiedział mi to teraz niedawno ze szczegółami. Nie chciałbym jego wydać, a przy okazji też tamtego faceta. Podobno jest też jeden filmik, jak z ukrycia ktoś nagrał ją, kiedy uprawiała seks w plenerze po imprezie. Co mam robić? Zaznaczę, że mają dzieci i to mnie hamuje, no i też trochę obawa, że kiedy wydam tamtych facetów, to będę miał "lekko" przerąbane, a jest się czego bać. No i sumienie z powodu przyczynienia się do rozpadu "małżeństwa" Doradzcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wtracaj sie w cudze brudy, ha, juz to zrobiles to geba w kubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wolała wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast jednego jeszcze dwoch facetów bedzie cie zastraszać Jeśli lubisz grać w filmach akcji z samochodowymi pościgami, scenami kaskaderskimi i dialogami jak z filmu "psy" to działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co? Ty w pracy jesteś? To zapylaj do domu może jeszcze coś zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umow sie z nim na wódke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tak zrobila i nie sluchaj tych kretynow mnie posluchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że powinienes tak zrobić. Ty teraz będziesz najgorszy, bo on wie tylko o Tobie, a ona się będzie śmiała, że mąż niczego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wtracaj sie w czyjes sprawy tym bardziej, ze sam nie jestes lepszy, bo miales romas z mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz! choc to prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak powiesz - czyli nie umiesz zachować dyskrecji to ona też rozpowie, że nie trzymasz gęby na kłódkę i nie będziesz miał już przynajmniej we własnej okolicy żadnej kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak masz jaja to mu to powiedz prosto po chłopsku. Jak jest normalnym gościem to zrozumie, ale pewnie w gębę dostaniesz. Trudno. Zbierz resztki godności i do dzieła. Szkoda mi takich gości jak on, jaki by nie był niezasługuje żyć w kłamstwie. Do dzieła przePana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dumna z tej żony. Takie kobiety zawsze wygrywają, mają najlepszych facetów, dostają od nich kasę, mogą zdradzać do woli, a i tak im się wybaczy. Uczciwe i wierne kobiety są j****e ze wszystkich stron i nikt im nie poda ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:50! Potwierdzam, życie mnie nauczyło, ze dobre szanujące sie kobity maja przjeebane w życiu!! Ja byłam dziewica, mój mąż miał przede mną kilka partnerek i uwaga: zdradził mnie ponadto to mnie wyzywa od k***w i innych najgorszych!! Żałuje, ze szanowałem sie i szanuję- nie potrafię sie puszczać, szkoda, ze nie trafiłam na porządnego mężczyznę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśli o swoich dziwce, która obrabia go jak nie jedna prostytutka, to z rozpędu mówi tak do ciebie, nie może znieść, że ze szmatą się zadaje, która nie ma szacunku tam gdzie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie żałuj bycia porządną kobietą, szacunek do siebie to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żałuję, że jestem taka uczciwa, wierna, prawdomówna, zanim cokolwiek zrobię to myślę czy to nie wpłynie negatywnie na związek. Jestem głupią naiwną cipą i tyle, a wredne suki, co zdradzają na każdym kroku mają mężów jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współczuje temu mężowi, że jest nią tak zaślepiony. Nie wiem jaki on jest, tak jak ktoś napisał, ale szkoda chłopa. Pewnie zapieeeerdala na rodzine, a ta dziwwwka sie k*****i po kątach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyszedl wasz romans na jaw? Trochę mnie zastanawia jej postepowanie i co chcesz osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zastanawia cię w jej postępowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie wyszalala i chciala sie od niego uwolnic i zastapic kims nowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×