Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćso

177 cm 75kg

Polecane posty

Gość gośćso

Proszę pomóżcie .. Mam dopiero 21 lat kompletnie sobie ze sobą nie radzę . Jeszcze rok temu ważyłam 65kg i przy moim wzroście już czułam się w miarę OK podobałam się sobie (mam nieproporcjonalnie duże piersi stosunkuowo do reszty ciała ) a teraz czuje się jak ogrzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćso
ucielo.. Moj mąż kocha mnie ale widzę ze powoli przestaje mu się podobać .. chciałabym się zmienić . Miałam dietę ale nie potrafię w ogóle jej utrzymać i nie chodzi tu o słodycze bo z tym nie mam problemu nie słodzę i nie jem tez słodyczy . Problemem jest brak czasu jem jeden/dwa duże posiłki w ciągu dnia ... boje sie ze za rok będę przypominać monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćso
... boje sie ze za rok będę przypominać monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia... ja to calkiem hipopotam bo az 158 cm i tyle wagi co ty... taka mala gruba kulka jestem... czas cos w sobie zmienic... koniec z tymi kg i cm ktore sa zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 184 i 81kg (facet) i wszyscy mnie podziwiają ze jestem dosyć szczupły. To ja nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćso
Mezczyzna zawsze będzie wyglądał szczupłej mając Np ten sam wzrost co kobieta i ta sama wagę ze względu na Anatomię . Powiem tak teraz jest jeszcze znośnie chociaż powoli mam problemy z akceptacja ! Do "małej grubej kulki " - w ogóle tak nie myśl !! Nie chciałam absolutnie nikogo urazić ..pisze tylko ze w krótkim czasie zmieniłam się i przytyłam 10kg .: Boje się ze za rok to już w ogóle z domu nie bere chciała wyjść . Zastanawiam się czy jest może jakiś sposób ZDROWY NA Oczyszczenie organizow z toksyn ?? Wiem se takie zabiegi skutecznie stymulują przemianę materii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×