Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zalamana blondynka

milosc do byłego! pomocy !

Polecane posty

Dziewczyny nie wiem co robic .. moze zaczne od poczatku . Moja pierwsza prawdziwa miłość ( M ) niestety nie byla odwzajemniona .. chłopak bardzo mnie ranil i robil ze mna co chcial .. odzywal sie do mnie jak kogos nowego poznalam i nie pozwalal o sobie zapomniec . poznalam fajnego chłopaka (S) dalej myslalam o byłym ale myślałam ze mi przejdzie obecny chlopak byl kochajacy , czuly , dbał o mnie niestey ja nie bylam dla niego dobra .. zaszlam w ciaze .. wtedy czar prysnal .. on wyjechal do angli do pracy na 3 msc i po miesiacu napisal mi ze on nie wie czy mnie kocha ze potrzebuje przerwy ze zle go traktowałam ze mam do nie pisac .. moja ciaza byla zagrozona .. krwawilam i moglam stracic dziecko . gdy chłopak wrocil byl zupełnie inny .. jakby obcy czlowiek . ja zalewalam sie lzami a jego to nie ruszalo .. w miedzy czasie napisal do mnie byly o ktorym caly czas myslam byl zalamany ze jestem w ciazy .. przyzekal ze mnie kocha i bedzie wychowywal ze mna dziecko i traktował jak swoj*****ardzo zaluje ze wtedy nie zaryzykowałam .. w koncu chłopak sie opamietal jak dziecko sie urodzilo i stwierdzil ze mnie kocha ale miedzy nami nie jest dobrze .. syn ma 10 msc a my ciagle sie klocimy , mam wrazenie ze we mnie sie wszystko wypala .. ciagle mysle o byłym.. napislam do niego on zaproponowal spotkanie , powiedzial ze mysli o mnie i sie mu snie i zaluje ze to zepsul ale jak zapytalam czy cos czuje to powiedzial ze minelo wiele czasu i ma wielki sentyment ale chyba zbyt duzo czasu minelo wiec zapytalam czy cos z tym mozemy zrobic na co on odrzekl ze nie wie i zebysmy sie spotkali.. nie wiem co zrobic .. mysle o nim caly czas .. sni mi sie ;( moja rodzina go nienawidzi za to uwielbia obecnego chłopaka .. bardzo prosze o porade ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×