Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LukSusowY95

Mam przedwczesny wytrysk jak temu zapobiec ?

Polecane posty

Witam. Mam 22 lata i niestety od ponad 2 lat nie uprawiałem seksu. Teraz gdy znowu to robię z moją dziewczyną, niestety, ale mam problem iż bardzo szybko dochodzę podczas stosunku. Czasem nie trwa to nawet minutę. Potrzebuję pomocy, jak temu zapobiec. Szukałem różnych informacji na ten temat i zastanawiam się nad kupnem tabletek opóźniających wytrysk. Trafiłem na: "Climax Control" oraz "IqMan Forte". Pytanie czy to jest czemuś warte i czy działa to tylko podczas barania tabletek, czy efekt zostaje też po ich odstawieniu. Jeśli działa po ich odstawieniu to ile czasu trzeba je stosować ? Oczywiście, czekam również na inne sprawdzone metody jak znowu wrócić do formy. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej działają chyba jednak preparaty znieczulające żołądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol i po sprawie,i na godz przed zwalić sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od ciebie dwa piwa,dwa drinki butelka wina z dziewczyną przy kolacji.Zależy też od pozycji ja najszybciej strzelam od tyłu najdłużej mogę na jeźdzca i na skraju łóżka najgłębsza penetracja i wolniej dochodzę No i do tego warto się zmęczyć trochę przed np bieganie,rower, jakieś ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej spróbuję na pewno tego. Ktoś jeszcze poleca coś? Ewentualnie może się odnieść do tych środków, które wymieniłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli masz normalną kobietę poproś żeby ci najpierw strzepała albo zrobiła lod ty w tym czasie pobawisz się nią a za chwilę jak ochłoniesz będzię dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zrobienie loda, to nie ma z tym problemu. Ważne, aby dojść podczas gdy będzie mi go robiła, zaczekać i przejść do sedna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest of kors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja się również przyłączę, popierając gościa wyżej. Mój mąż za pierwszym razem strzela na tyle szybko, że zaczynamy od loda albo 69. ;-) Jak już dojdzie do siebie, jest za kilka sekund gotowy i napalony. Drugim razem jest już idealnie. Nie rób sobie bani w głowie. To podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć, że zrobiliśmy, tak jak polecaliście i moja forma wraca do żywych. Dziękuję wszystkim za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×