Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Universum

Ogląda ktoś Opole na Polsacie?

Polecane posty

Gość gość
Universum dziś 21:32 w razie "w" wiem, do kogo mam uderzać ze skargami na trolli i hejterów smiech.gif Tak, do konfidentki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersum a co ja ci napisałem powyżej o ulicy krakowskiej powyżej? Zacytuj jaka to ulica i co tam się znajduje i gdzie ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszu ja umiem czytać po co mam cytować jak to już jest tu napisane :D wystarczy przeczytać co napisałeś, powtarzanie sto razy tego samego to spam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe te kabarety teraz są k\u\r\w\a\ nudne.. Kabarety się popsuły od przejęcia władzy przez pis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:44 pani Szeryf bo Mirek Fajfus mnie wyzywa, a gość od modeli podrywa, a Mateusz Kołbuc mnie nie lubi, a cwaniak nie chce dać nowej foty :D 21:48 cenzura. No, nuda, że szok i godzina reklam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersum a będziesz oglądać super modelkę plus size?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gość od Namysłowa lubię cię uniwersum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś 21:44 pani Szeryf bo Mirek Fajfus mnie wyzywa, a gość od modeli podrywa, a Mateusz Kołbuc mnie nie lubi, a cwaniak nie chce dać nowej foty smiech.gif 21:48 cenzura. No, nuda, że szok i godzina reklam smutas.gif x Nie, no teraz to się z Ciebie kapuś zrobił :D będzie kocówa w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:51 nie lubię ani top model, ani plus size, traktują w tych programach ludzi jak kawałki mięsa, oceniają po wyglądzie, czasem nawet poniżają. Nie oglądam tego. 21:53 uczę się od najlepszych. Mateuszu, byłeś kiedyś na festiwalu w Opolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jest Mirek Fajffus?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jest Mirek Fajffus?? ;) bo mnie smieszy bardzo ta nazwa:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcia nie mam, ale za każdym razem jak mnie widzi wyzywa mnie od kobiet lekkich obyczajów i sugeruje, że ze mną współżył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersum to ja kołbuc a damy i wiesniaczki oglądasz?ja to oglądam bo to akurat fajne :) ale ogólnie telewizja to nudna się zrobiła taki ochłap Sopot też był nudny w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh dobre :) Masakra!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Pojęcia nie mam, ale za każdym razem jak mnie widzi wyzywa mnie od kobiet lekkich obyczajów i sugeruje, że ze mną współżył smiech.gif x Dobra, to dla przestrogi i przykładu, ten przypadek przekaże do obyczajówki. Mam tam znajomego, ksywa "zero tolerancji" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat damy i wieśniaczki uwielbiam, ukraińskie, rosyjskie i polskie :D Jak tylko mi sie uda to oglądam :D Chociaż te nasze to bardziej wieśniary i wieśniaczki :D A te z Ukrainy to żywcem wzięte z teledysków disco polo :D 21:58 to jeszcze bym chciała uprzejmie donieść na podszywy Mateusza, które zakładają o mnie tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersum to ja kołbuc Mateusz oglądasz dalej Opole czy już przełączyłaś? Ja zaraz sobie moje seriale na ipli obejrzę bo kabarety nudne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze patrzę ale zaraz sie przenoszę do łózka, jak tylko ten skecz sie skończy :D Co oglądasz na ipli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wolicie sie przerzucic na modne ost Video-blogi?? np Hej Lobuzy czy Andziaks? albo z Florydy The Kretka1? to jest ciekawe dla mnie i takie nowoczesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybiła 22:00 czyli moja zmiana dobiegła końca, więc podszywem się zajmie mój zmiennik "wielki Mike" :D Universum, jutro złożysz mi raport z nocy + donosiki, screeny i linki. I pamiętaj, że wielki brat patrzy i widzi co edytujesz :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ten skecz z psychiatryka kocham :D Vlogi są nie dla mnie, wszystko pod komercję robione :( 22:05 oooops :D dobranoc szeryfie :D ja zaczynam zbierać haki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wole vlogi np z Florydy - piekne widoki, a DG nie wiem czy nasz go jest super przystojny!!! :) podkochuje sie w nim:) tak po cichu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest chyba wątek o nich, ale jeżdżą kafeterianki po nich,raz weszłam i wyszłam :D Fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=RI4FWxaCfyM a tu drugi - ten oglądam tylko ze względu na widoki, bo sa nieziemskie:), a wiem, ze raczej tam nigdy nie pojade :(. I lubie ogladac jak ludziom zyje sie lepiej ode mnie - nie wiem ale to na mnie dobrze działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jasne, tu to chyba wszystko jest nawet Mirek Fajfus:) hehe - znam ten wątek :), ale dla mnie za duzo hejtu na raz. Tzn troche sie mozna posmiac, ale wszystko ma swoje granice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nietypowe i mało polskie :D powinnaś im zazdrościć hahaha ten jest fajny, zacznę też oglądać dla widoków. Kiedyś uwielbiałam "Kącik Hani" z Australii, niestety p.Hania umarła :( To były super filmy. Ja sie zniechęciłam do yt po vlogach Julii Kobus i "Aga in America :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×