Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tanie busy do Holandii

Polecane posty

Gość gość

Polecam wam najlepsze busy do Holandii i Polski. Holandia Express to firma z wieloletnim doświadczeniem. Organizują wyjazdy kilka razy w tygodniu. Podróżują nowymi wygodnymi busami i oferują dodatkowe udogodnienia w cenie biletu. Zarezerwuj busa o każdej porze, wejdź na holandiaexpress.pl i wypełnij formularz rezerwacji, to takie Proste! Busy Polska Holandia w wyjątkowo niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ostatnio zarezerwowałam w ciemno busy do Holandii holandiaexpress.pl i jestem bardzo zadowolona z przejazdu. Przemiła obsługa, wszystko dograne i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę firm, które zajmują się przewozem osób na trasie Polska-Holandia poznałam. Najlepszą firmą, według mnie jest https://wynajem-busow.com.pl/ Zawsze docierają na czas, zatrudniają świetnych i doświadczonych kierowców i mają busy w bardzo dobrym stanie technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie naprawdę świetnie się sprawdzają te połączenia http://busypolska-holandia.pl/ można śmiało stwierdzić, że doworzą na wysokim poziomie. Jeźdżą płynnie, nawdę bardzo podoba mi się to, że nie kosztuje to także milionów monet. polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldzia2
Mogę wam polecić firmę z którą sąsiad wraca z Holandii nie jest droga a komfort ma bardzo dobry. On jeździ z fast trans można ich znaleźć na przewozy-niemcy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za tanimi busami do Holandii polecam skontaktować się z firmą www.marcinbus.pl Mają niezłe ceny, w pełni sprawne pojazdy i zatrudniają doświadczonych kierowców, którym można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max76

Polecam usługi http://busydoholandii.org/. Jeżdżą codziennie z małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego i dolnośląskiego. Zabierają pasażerów spod adresu i na wskazany adres, bez przesiadek. Mają nowe wygodne busy i w wybrane dni jeżdżą bez limitu na bagaże - bez żadnych dopłat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jechałem do Holandii do siostry w odwiedziny. Korzystałem wtedy z przewozu osób Mon Pierre  . Kursują codziennie, więc nie było problemu z dostosowaniem terminu wyjazdu do mojego urlopu. Cenowo byli konkurencyjni więc postanowiłem ich sprawdzić. Nie zawiodłem się - dotarłem cały i zdrowy w naprawdę komfortowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  123

A ja stanowczo odradzam podróż  z  "Maczkiem ".  Ostatnia  podróż  to  droga przez mękę.Kierowca  nie  chciał zatrzymać  się  na przerwę i posiłek. Trzeba zrobić awanturę  , by wyegzekwować swoje. Poza tym pozwalał pić alkohol   w busie. Podróż  w odorze alkoholu ,śledzi  i wymiocin nie należy  do komforyowych.  Stanowczo  odradzam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PablitoK13

Firm przewozowych jest sporo, jako, że wybywam do holandii i niemiec ze śląska , korzystałem z https://busybialy.pl/

Ceny podobne, ale można było dogadać się bez problemu o podrzucenie do nieco oddalonej od głównej trasy miejscowości, wiec na plus, nie zawsze jest to respektowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasażer

Polecam firmę buspolskaholandia.pl tanie bilety, doświadczona firma i co ważne czyste, nowe i wygodne busy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

busydoholandii.org - Ta firma to totalna pomyłka.! Najgorsza z jaką miałam do tej pory styczność.!! Rezerwacja przebiega sprawnie, a w dniu wyjazdu nie można się z nimi skontaktować. Po wielokrotnej próbie kontaktu ktoś zdecydował odebrać i zapewniał, ze jest małe zamieszanie i maja opóźnienie, a wyjazd jest aktualny. Nit nie przyjechał. Zero szacunku. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z Firma Busy MON-PIERRE JECHALIŚMY PRZED WCZORAJ Z WROCŁAWIA DO BORDEAUX WE FRANCJI. PO RAZ PIERWSZY SPOTYKAM SIĘ Z FIRMA KTÓRA TRAKTUJE LUDZI NA NAJWYŻSZYM Poziomie.Mega punktualna firma,począwszy od przyjazdu po nas po dotarcie na miejsce ,tak jak było powiedziane nam przy rezerwacji miejsc.Maja mega szybkie przejazdy My wyjechaliśmy z Wrocławia o godz 5 rano i w Bordeaux byliśmy tego samego dnia o godz 22. Bardzo ekskluzywne busy ,My jechaliśmy 7 osobowym Volkswagenem wersja R-LINE gdzie i tak jedzie tylko 5 osób.Bardzo fajna atmosfera pod czas jazdy,kierowca pomocny,widać ze doświadczony kierowca,przystanki są tak jak my sobie tego chcieliśmy.A wiec MEGA POLECAMY TEGO PRZEWOŹNIKA I BĘDZIEMY KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG. PODAJE TEL DO TEJ FIRMY +48 727693066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z ta Firma jechaliśmy z Wrocławia do Lyonu.Bardzo Sympatyczna Firma. Maja mega szybki przejazd.My jechaliśmy 12 GODZ. Także szacun.Bardzo dobry kontakt przed wyjazdem.Mega punktualni.Kierowca bardzo miły ,życzliwy,robił przystanki tak jak my chcieliśmy.i fajnie można porozmawiać z kierowca,fajna atmosfera.Jechaliśmy w 6 osób i bardzo ekskluzywnym AUTEM-busem wersji R-LINE. widać ZE FIRMA NIE SZCZĘDZI NA KOMFORCIE I WYGODZIE KLIENTÓW.Godny polecenia przewoźnik MON-PIERRE NAMIAR +48 727693066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Przedwczoraj z grupa 4 osób jechaliśmy z Tuluzy we Francji do Leszna właśnie z ta Firma Busy MON PIERRE. Mega polecamy tego przewoźnika.Punktualność ,rzetelność ,mega szybki przejazd równe 17 godzin jechaliśmy.Doświadczony kierowca.Ekskluzywny i mega wygodne auto.Przystanki na życzenie.Bardzo fajna atmosfera.Będziemy wracać  za dwa tygodnie z tym przewoźnikiem.I nie chcemy juz nikogo innego.POLECAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×