Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wirtualna miłość

Polecane posty

Gość gość

Ktoś przeżył taką miłość,czy warto lokować uczucia wirtualnie?bo dla mnie to jest absurdalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeżyłem Nie warto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego samego zdania że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Lepiej w ten sposób doznać tego uczucia niż wcale. Wszystko co przeżywamy wzbogaca nasze życie. Pozwala więcej rozumieć. A miłość gdy trwa to przecież najpiękniejsze uczucie i warto je przeżyć. Jeśli ktoś określa to jako lokate to nie kocha tylko kieruje się wyrachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przezylam taka milosc i nigdy wiecej nie chce, bo absolutnie nie warto i nie ma to nic wspolnego z wyrachowaniem jak ktos wyzej napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można sie wypróżnić wirtualnie?? Czy można najeść sie wirtualnie? NIE żadna miłość tylko wasze złudzenia ludziska!! Żyjecie mrzonkami zamiast skupić sie na realnym życiu !!! Idioci! Marnują swoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto lepiej kogoś poznać w realu niż przez net można się bardzo rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
net to matrix i złudzrenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w sytuacji gdy nasz kogoś realnie przez jakis czas a potem kontakt jest własnie online, bo np. dystans, okoliczności lub po prostu ta osoba jest zamknięta itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że ludzie ktorzy mowia o miłości bez realnego spotkania sa nienormalni. Może im sie wydawac ze kochaha ale to goowno prawda i wyobrażenie jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w ogóle śmieszy mnie to jak ludzie 20+ w to wierza rozumiem dzieci ale nie doroslych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.w. Wirtualnie to tylko życie złudzeniami i mrzonkami, nic więcej. Miłość wyłącznie realnie, dotykasz, caluszech, kochasz. A nie jakieś nie wiadomo co. Żyjecie ludzie w realnym świecie i nie wzdychanie do jakiś wyimaginowanych ludzi!!! Szkoda zycia na złagodzenia!! Życie jest Tu i TERAZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także sie z tym zgadzam j.w.,chociaż popadlam w takie zludzenie ,fikcje i bardzo tego zaluje ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez ale miloscia bym tego nie nazwal, taka fascynacja i to sie nie raz zdarza. real wszystko weryfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wiem ze to nie milosc ,ze tylko mi sie wydawalo ,problem w tym ze za dlugo to trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak.Moja wirtualna miłość jak to nazywacie trwa od lat.Jesteśmy Przyjaciólmi .Spotkamy się na kamerkach,dzwonimy do siebie,piszemy.Chyba już 5 lat.jest równiez wirtualny seks.Wspaniały.Może lepszy niż w realu bo ,,pełniejszy "To nie tylko mechanika;)To znacznie coś więcej.Kto tego co my nie doswiadczył ten tego nigdy nie zrozumie.A sądzę ,że niewielu doswiadczyło ,więc się nie wypowiadajcie ,ci,którzy tego nie doswiadczyli.Miłość ma różne wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak.Moja wirtualna miłość jak to nazywacie trwa od lat.Jesteśmy Przyjaciólmi .Spotkamy się na kamerkach,dzwonimy do siebie,piszemy.Chyba już 5 lat.jest równiez wirtualny seks.Wspaniały.Może lepszy niż w realu bo ,,pełniejszy "To nie tylko mechanika;)To znacznie coś więcej.Kto tego co my nie doswiadczył ten tego nigdy nie zrozumie.A sądzę ,że niewielu doswiadczyło ,więc się nie wypowiadajcie ,ci,którzy tego nie doswiadczyli.Miłość ma różne wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jest napisane wyżej to moje zdanie i tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe czemu sie nie spotkacie wirtualny sex haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym Ty pier,,,,są? pełniejszy wirtualny seks?szok,większych bredni dawno nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chyba dla impotentow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.37& 15.43 no coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauka czytania ze zrozumieniem ma kolosalną przyszłość w naszej Ojczyźnie, ze szczególnym uwzględnieniem gości kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotyczy to gości zarówno pomarańczowych jak i niebieskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.34 a kto powiedział ,że się nie spotkalismy realnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżbyś tu była Elfko? ;) Znam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś ten nik taki ,wielemówiący:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×