Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Co słychać kaczątka ?

Polecane posty

Gość gość
potem bym calowal nizej i nizej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina ale nie odpowiedzialas na pytanie czy mialas kogos i czy jestes dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Ależ ja nic nie trywializuje ani nie wykluczam,az tak w tym nie siedze.Różne są teorie spiskowe, jedne calkiem prawdopodobne a inne wręcz przeciwnie.Akurat spiskowe teorie związane z klimatem średnio mnie przekonują. Oglądałaś kiedyś taką bajkę "Kapitan Planeta"?Ja oglądałem gdzieś koło 2000 r. i pamiętam źe pokazywali tam rok 2010 czy 2015 i pełno zalanych miast przybrzeżnych z powodu efektu cieplarnianego.To z tej bajki zapamiętałem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 cm vv bicepsie dziś w simpsonach przewidziano prezydenta Trumpa i atak na WTC :D a raczej zaplanowano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie chcesz odpowiedziec? :( widze ze znow wolisz gadac z psycholami pokroju grzesia kato, no trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Serio? Nigdy namiętnie Simpsonów nie oglądaĺem, jakoś odrzucał mnie ten graficzny styl xD Coś mi sie tylko obiło o uszy o symbolach illuminatów w Simosonach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest normalne pytanie... ale widocznie nie jestes juz dziewica i dlatego sie wstydzisz odpowiedziec, dziewictwo to duma i ogromna wartosc kobiety, puszczanie sie i seks przedslubny to hanba i powod do wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Dajcie już jej spokój z tym dziewictwem psychole xD Ramos z przewrotki walnął #mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym nie pytalem tylko o dziewictwo ale tez o to czy mialas kogos, czy bylas w zwiazku jakims a moze w kilku nawet a moze nigdy z nikim nie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek a do czego jest haarp wg ciebie? I po co amerykance buduja obozy pelne barakow jak w oswiecimiu i plastikowych trumien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiki
Wtozbella, jak tu z telefonu stać się niebieskim? Pytam, bo mnie ktoś denerwuje. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiki
Dziękuję. :* Otwórz okno, kawę Ci rzucę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Wiki Na komórce w przeglądarce musisz przejsc w tryb komputerowy. 91 22:37 Zdaje się że masowe wymieranie organizmów zdarza się rzadzuej niz kilka milionów lat z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wiki dziś nie ma za co :) o nie nie, za kawę dziękuję, dzisiaj już dwie wypiłam, z czego druga tuż przed chwilą skończyłam pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Sprawdziłem i było tylko kilka masowych wymierań organizmów.Jeśli mialyby być co kilka lat to musialoby być ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiki
Wrozbella, ale ja chciałam całe opakowanie rzucić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×