Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kogo znanego przypomina wam ta dziewczyna?pierwsze skojarzenie...

Polecane posty

Gość gość
Bo ni mota i zazdrościta . Moto w dumu kota sami srota a na kota zganiota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość papa
Twarz tej dziewczyny wywołało poruszenie i zazdrość wśród płc***ięknej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość papa
Płeć piekna teź jest cenzurowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ni podszywaj się pod gości, którzy mają penny nad twą urodą i wyzywają inne od zazdrośnic hehe żałosna jesteś, na insta zbyt mało lajków? że tu musisz się dowartościować buahahahaha co za pustostan bez ambicji i pasji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie jesteś jakaś brzydula ale specjalnie ładna też nie. Ot dziewczyna która wymaga podrasowania. Powinnyśmy wziąć sie za ciebie i udzielić ci kilka rad. Jakbyś dawała zdjęcia takie bardziej z klasą, nie infantylne, bez głupkowatych dziubków tylko po prostu ładny uśmiech. Wyjmij poduchy biustonosza, bo wygląda to trochę jakbyś desperacko szukała klienta. Kobieta powinna mieć swoją dume, to nadaje jej urody, a nie zachowywać się jak ulotka reklamowa. Dalej idź do jakiejś wizażystki, niech coś zrobi z twoimi brwiami, niech nada im subtelniejszy, bardziej naturalny kształt. Mówię ci dziewczyno. Posłuchaj moich rad a ludzie przestaną sie w duchu z ciebie podśmiewać, a zaczną myśleć o tobie że jesteś fajną dziewczyną. Ja ze swej strony życzę ci abyś znalazła faceta który sprawi że ci świat zawiruje tak, że nie będziesz czuła potrzeby by sie ciągle przeglądać we fejsbuku i nie szukać u tych wszystkich biednych ludzi uwagi na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 pięknie napisane. Ale ja w ogóle nie rozumiem tego klubu wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te nieudane konturowanie na cyckach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu a ja myślałam ze ona sobie kolana tam pod bluzkę wsadzila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×