Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie uważacie że takie zachowanie jest bez klasy

Polecane posty

Gość gość

Mój szef ma żonę i ona co rusz zamawia do pracy paczki z różnymi p*****letami. Co najlepsze, potrafi nawet ich nie opisać i ja je otwieram i zonk bo wiem ze ja nie zamawiałam tego (a jestem prawą ręka szefa i wiem o firmie wszystko) i muszę chodzić i się dopytywać kto to zamawiał. I on dopiero dzwoni do niej z pytaniem i wtedy muszę zaklejać i jej wręczać jak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż,jesteś może prawą ręką szefa,ale ona jest żoną, na razie pozycja przegrana .Sugerowanie szefowi swoich racji może spowodować że z prawej ręki będziesz lewym butem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znow ta co zamawia drogie świece? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, i o zgrozo chodzi w trampkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona jest prawą ręką twojego szefa. Ty tam tylko sprzątasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w firmie to ja odpowiadam za wiele rzeczy a jego żona pewnie by nie umiała ich zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, znowu zaczynasz? Idź się leczyć psycholko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmcie trolicy ps, skoro szlag cie trafia gdy zamawia swiece, to co będzie jak zacznie zamawiać wyprawkę??? jestes zwykłą sekretarą i odbieranie paczek jak i innej korespondencji to twoj zasrrany obowiazek, a za otwarcie paczki nie na twoje nazwisko grozi ci odpowiedzialnosć karna, na miejscu żony szefa dałabym ci z liścia, sz/mato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym zachowanielm bez klasy jest obsmarowywanie swoich chlebodawcow w necie na publicznym forum, mam nadzieję, ze informatyk szefa zauwazy co robisz w godzinach pracy i wylecisz z tej roboty na kopach, czyli w sposób, na jaki zasługują ściery bez klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×