Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

po co moja bratowa dom buduje jak chyba tylko jedno dziecko będzie

Polecane posty

co myślicie? kredyt wzięli, mama mówiła że chcieli się w tym roku wprowadzić ale nie wiadomo czy zdążą, ale powiedzcie mi po co budować dom i potem spłacać kredyt całe życie ? a dziecko mają tylko jedno, ma już 4 latka ,bratowa 34 lata i nic nie słychać o drugim. Mama nie wie na co oni czekają. Mama jest niezadowolona że kończą ten dom, bo myślała że będą mieszkać dalej z nimi na jednym placu, i brat będzie pod ręką żeby im pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościsz im tego domu prawda? bo sama masz małą klitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego mam im zazdrościć ? kredytu? czy może tego że ta chałpa bedzie zaniedbana i brudna bo bratowa nie umie sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ona nie chce mieszkać razem z twoją beznadziejną i wścibską mamusią? Brat to nie jej służący, żeby był pod ręką. Jak tak ci żal mamusi to sama się do niej wyprowadź i bądź na każde jej skinienie a od bratowej się od... stosunkuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj bratowej a nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.30 niech jej lepiej da spokój. Mój mąż też ma taką beznadziejną siostrę, na szczęście nie utrzymuje z nią kontaktów bo nie wiem co by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cześć Agatka! fajnie ze wróciłaś? powinnaś sie cieszyć że bratowa się wyprowadza, pisałaś ze ona fleja i bałaganiara... więc w końcu bedzie czysto u twojej mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za troll...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to chyba debilna prowokacja, gowno cię obchodzi kto gdzie mieszka, zechcą to se tysiać metrow chałupy zrobią , chcą to mają JEDNo dziecko, wara ci od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje dziewczynie takiej rodziny. Bratowa sie wcina, matka sie wcina, wszyscy maja problem. Buduje dom, bo chce. Bo taki ma pomysl na zycie. I wam nic do tego. I jest to kompletnie nieistotne czy podoba sie totobie, mamusi i ludziom z internetu. T ojej zycie. Zajmijcie sie swoim, bo widocznie jest malo satysfakjonujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty autorko gdzie mieszkasz, ile masz dzieci co tak plujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w bloku.mam mieszkanie. 2 pokojowe. Zawsze czyste i zadbane . Dzieci mam dwoje. Chciałam więcej nawet. Nie wyobrazam sobie jedynaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz w bloku i masz dwa pokoje. Zazdrość przez ciebie przemawia. Do tego masz dużo czasu i ciągle myślisz i knujesz zlozyczysz. Jesteś złym człowiekiem. Karma wraca pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 200 metrów, zero dzieci i nie planuję i czasem mi ciasno jak mam gości:) A porządek jest trudniej utrzymać w maleńkiej klitce, wiem z doświadczenia. Teraz wystarczy pani do sprzątania raz w tygodniu i bieżące ogarnianie i wygląda dużo lepiej niż w kawalerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej będzie jak zwrócą się po pomoc do twojej mamy żeby pomogła im kredyt spłacać. A twoja mama żeby się nie zarazić bratowej i mieć z nia dobry kontakt zgodzi się.No bo przecież synowi trzeba pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to nie bratowa buduje dom tylko twój brat bo na pewno na niego dom stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka ma 2dzieci 2pokojowe mieszkaniejaka payola z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko. Marzę o tym abyś kiedyś założyła inny temat niż o bratowej albo jak to jesteś dobrą matką i gospodynią domową. Czy da się z tobą rozmawiać na jakieś inne tematy ? Myślę że jeśli to by się wydarzyło to byłoby to niczym zjawisko nadprzyrodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tylko głupie idiotki się rozmnażają jak królice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×