Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwróciłam uwagę na linka który ktoś zapodał w innych gównianym temacie

Polecane posty

Gość gość

http://disa.pl/perfekcyjnosc-kontra-zaniedban ie/ Co myślicie o tej hmmm.. dziewczynie i jej "mądrościach" okraszonych fotami ? bo mój pierwszy odbiór, dziewczyna z twarzy przeciętna żeby nie powiedzieć pasztet bo to by było chyba chamskie. A tu takie mniemanie o sobie jakby była top modelką na skale światową :D Rozumiem że trzeba dbać o jakąś estetykę wyglądu, ale żeby aż tak się z taki publiczny pamiętnik o tym pisać ? Żeby było absurdalniej to ona brzydko jest tutaj ubrana. Okropne buty jakby pod latarnią zarabiała dobrane do kiecy jak z wiejskiej potańcówy i prawi te swoje dyrdymały, bo ktoś ośmielił sie jak wyczytałam skrytykować pomysł że miesiąc po porodzie wpycha innym pod nosy swój brzuch jakby to dla ludzi miała być jakaś szczególnie istotna informacja. Rozumiem ludzi którzy są piękni i serio mają warunki aby ktoś ich dostrzegł, ale zwykłe do bólu nieciekawe dziewuchy myślą o sobie że są ponad szarą masą ? Serio ? Podczas gdy sie spotyka naprawdę ładne dziewczyny o lepszej modelowej figurze a nie są takimi kretynkami. Robią coś sensownego, nie zalewają ludzi swoimi fotkami i debilnymi kazaniami jak ta "Edytka" czy ktokolwiek to jest. Żeby nie było. Sama jestem wysoka, szczupła i nie zamieniłabym się z nią na wygląd, bo to by była dla mnie zamiana stratna, a jakoś potrafię żyć normalnie, nie robię z siebie w sposób sztuczny nie wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozumiem ludzi którzy są piękni i serio mają warunki aby ktoś ich dostrzegł" no widzisz, a ty ją dostrzegłaś, wysmarowałaś o niej tekst, założyłaś temat, podałaś linka dzięki temu inni też tam zajrzeli. I tak właśnie się to nakręca i kręci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna jest przeciętna z urody, fakt, ale jak na szybko przeczytałam wpis to ona nie pisze o tym jaka z niej piękność tylko o zadbaniu. To dwie różne rzeczy. Ciuchy, buty? Kwestia gustu. Ale nie można o niej powiedzieć, że jest zaniedbana-przynajmniej na tych fotach. Wpycha ludziom swój brzuch? A gdzie? A bo swojej stronie. Aha. Bo faktycznie im wpycha. Nie interesuje mnie to nie oglądam. Proste jak drut. Na maila ani tradycyjna poczta fotek brzucha nie dostałam, pod drzwiami u mnie nie była więc nie czują jakby wpychala mi coś. Ludzie to są dziwni. Czytają te bzdety w necie i jeszcze twierdzą że ktoś im coś wpycha. Wiesz dlaczego ona i inne piszą takie pamiętniki? Bo ktoś to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to za bardzo przezywa ten swoj wyglada.sama sobie bije brawo, ze wyglada super. a czy wyglada? no coz, znam kilka mamusiek, ktore wygladaja lepiej od niej mimo ze naprawde nie maja czasu na jakies specjalne pielegnacje (przy dwojce dzieci juz nie jest tak latwo). ta dziewczyna jak dla mnie jest zbyt szczupla, jakas taka zasuszona buzia. dbac o siebie - jak najbardziej, ale tak przezywac, smarowac artykuly, oceniac inne - to juz dla mnie chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówcieSobieŻeZazdroszczę
To ja wrzuciłam tego linka. Mamy z tą modelką wspólną koleżankę. Kiedyś skomentowała post tej Disy na fb odnośnie wyprawki dla dziecka i stąd mi się to wyświetliło. Disa pisała tam, że będzie miała cc na żądanie oraz nie będzie nawet próbowała kp, żeby nie zniszczyć sobie figury. Jakiś czas później koleżanka pogratulowała ur dziecka. Patrzę, a tam wpis o tym, że poród zakończył się cc z powodu komplikacji. Pomyślałam sobie, co za ściemniara :) parę dni później znowu wyświetliło mi się zdjęcie, w którym pokazuje swój brzuch. I wtedy zaczęłam mieć już ubaw. I jakoś tak wyszło, że zaczęłam śledzić jej bloga. Wiecie, nikt by nie powiedział patrząc na moje ciało, że mam dwoje dzieci. W drugiej ciąży przytyłam tyle co nic i wkrótce po porodzie byłam płaska jak deska do prasowania, ale w życiu bym nie wpadła na to, żeby się tym chwalić publicznie... a potem jak jeszcze przeczytałam ten jej "artykuł" o tym jak to prawie wszystkie matki są pasztetami, to dotarło do mnie, że ona jest nie tylko pusta, ale i chamska. Nie wiem czemu tam do niej zaglądam na stronę, chyba z nudów, jak jadę w tramwaju. Ps. Niektóre jej stylizację mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona kogoś ma? Bo raz pisze, że jest biedną samotną matką, której nikt nie pomaga a innym razem, że jej partner robi śniadania i sprząta w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówcieSobieŻeZazdroszczę
Nie wiem , aż tak nie wnikam czy ktoś jej na codzień pomaga w domu czy nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna samotna, której nikt nie pomaga a tu jednak sztab ludzi do pomagania :) przypomina mi to moją znajomą - po nocach nie sypia, mąż wiecznie w delegacji a ona do prowadzenia firmy wróciła już na porodówce. A w rzeczywistości mąż w delegacji co druginają dzień a co drugi w domu a jej powrót do pracy polegał na wysyłaniu od czasu do czasu maili ;) chyba musiała się jakoś podbudowywać tymi ściekamiściemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalam jej posta o tyciu w ciazy. niemila dziewczyna. pisze ze kobiety w ciązy ,,żrą", a ona nie (tu jak to sie zdrowo odzywia itd). moze ma troche racji, ale to co napisala bylo chamskie. mialam wrazenie ze dla niej priorytetem jest jak utrzymac wage. ja sama jestem w 29 tyg a przytylam jak na razie 2,5 kg i ciesze sie ze mam takie szczescie, bo wiem ze mozna uwazac na diete a i tak dobic do 20 kg na plusie. niektore maja to szczescie ze uda sie niewiele przybrac i od razu ciezko im pojac ze nie u kazdego tak jest. a tak na marginesie, nie podoba mi sie ta dziewczyna, zarowno z charakteru jak i z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dziwne generalizowanie z jej strony. Znam dużo szczupłych i zadbanych kobiet. Znam takie, które są pełne uroku, choć z nadwagą. Znam zaniedbane. Serio, posiadanie dzieci nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię takich ludzi, którym się wydaje, że racja jest jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam jej postu, opieram się tylko na pierwszym wrażeniu na podstawie zdjęć. Krzyczą "haloooo, zobaczcie, mimo średniej twarzy też jestem sexy bo pozuję w kozakach i swetrze, niech ktoś sypnie komplementa". Ta, wiem zazdrość mnie zżera i w ogóle, ale no moim zdaniem laska powinna się ogarnąć jeśli zalezy jej na pozytywnym postrzeganiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TE jej artykuły są jeszcze znośne. Ale odpowiedzi na komentarze? Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topik dla brzydkich kur domowych. Żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zależy jej, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jest niemiła, ale ciała jej zazdroszczę. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jej nie zazdroszczę bo sama mam nawet lepszą figurę :D jednak bardziej mnie cieszy jak ktoś spontanicznie to dostrzega w życiu realnym niż jakbym miała pykać sobie foty i wrzucać do neta, bo uważam że jest to kuriozalne. Takie zachowanie uważam za przejaw niedowartościowania takie poszukiwanie publicznej uwagi. A jak ktoś mi napisze że ona maila ani pocztą mi swoich zdjęć nie wysyła to jest to dla mnie niepełna prawda, bo takie strony się właśnie tworzy nie z myślą o prywatności, a z nadzieją że ktoś to będzie oglądał. Jakby to robiła dla siebie to by sobie trzymała osobisty folder w komputerze. Owszem weszłam ja na jej stronę, ale na nieznane mi strony nie wchodzę już ze świadomością co na danej stronie jest zawarte, bo nie jestem jasnowidzem. Dopiero muszę wejść żeby się o tym przekonać czy to co tam jest to jest coś warte. No to weszłam i się przekonałam, że tam jest słabo jak chodzi o zawartość, a że tu napisałam to chciałam wyrazić swoje zdziwienie nad niektórymi kobietami, że sobie taki ołtarzyk wystawiają, jak to ich mniemanie o sobie jest przerośnięte w stosunku do tego co oferują światu na danej stronie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figurę ma faktycznie ładną, choć jak na osobę ćwiczącą ma fatalne ramiona. Chyba że tę część ciała całkowicie pomija. Przeczytałam tylko jeden teks i dziwi mnie jej reakcja na zaniedbane kobiety. Pisząc o niej używa dość dosadnych czasowników "brzydzę się", "pogardzam". Rację mają osoby zarzucające jej patrzenie na innych z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie arogancka i nieprzyjemna. I zdecydowanie nie zgadzam się z jej tezą- jest dokładnie na odwrót, media wywierają ogromną presję na kobiety, że mają być idealne na każdym polu. Więc jak ci się brzuch nie wchłonął po tygodniu, po 3 dniach nie masz wagi z LO, a do tego np hemoroidy, naczynia popękane, depresję i inne atrakcje, a do tego osmielasz się być zmęczona, bo 3 godziny snu przecież wystarczy, żeby mieć kupę energii i jeszcze trenować do tego, to jesteś nieudacznicą :) BTW nie wszystkie kobiety są szczupłe i wysokie przed ciążą, powiedziałabym, że większość nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim ona jest? Wygląda apetycznie, ale strasznie dziwna jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka dziewczyna :( nawet ta ładna figura nie pomaga . Jednak kg zawsze mozna zrzucić a twarzy sie juz tak szybko nie zmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna, ale tępa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mi jej dziecka . Widać ze jej dupa jest zawsze na pierwszym miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.47. Tego nie wiesz, więc nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.04. Święta racja! Jak łatwo jest nam oceniać obcych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka, głupia i nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak nie wiesz ? poczytaj sobie jej wpisy .Dla tej baby dziecko 2 miesięczne które płacze i pije kilka razy dziennie mleko z piersi = niewychowany bachor. Niestety laska tresuje swoje dziecko jak psa. Brzydzi sie nie tylko kobietami z nadwaga ale tez te które kp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×