Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwróciłam uwagę na linka który ktoś zapodał w innych gównianym temacie

Polecane posty

Gość gość
Nic nie wynika z tego, poza tym, że czasem sobie nie radzi z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie mieć bardzo smutne życie skoro jaracie się życiem obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale się nie jaramy. ktoś podał lin, z ciekawości weszłam, przeczytałam jeden post i napisałam swoje zdanie na ten temat. Chyba nie wiesz, co znaczy słowa "jarać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W komentarzach dziewczyna jej pisze, ze ma dziecko wiszace przy cycku, a ta odpowiada ze dziecko wiszace na cycu to dziecko zle wchowane. Ubaw po pachy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie macie wrażenia, że autorka bloga sama sobie wrzuciła tego linka tu? Przecież jej płacą za każdą odsłonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zdjęcie jak jej córa dostała biżuterię na roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ja gdzies :D Z am takie sztuczne typki jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ją rzucił!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz? W sumie to nie dziwie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz w komentarzach http://disa.pl/viva-la-vida-5-faktow-o-ktorych-znacie/ a parę dni przed napisaniem tego pisała na fejsie, że jest szczęśliwa, bo ona jest super a facet czy jest czy go nie ma, to nie ma dla niej to większego znaczenia. Generalnie lekceważąco go potraktowała publicznie, więc nic dziwnego, że odszedł. To zresztą nie był Tata. Z ojcem walczy w sądzie o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajoma mojej koleżanki, z racji tego, że ta kolezanka lajkuje jej wpisy, to widzę co ta wyrośnięta niedojrzała małolata wypusuje. Jaja jak betety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ją szpiegujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej widze że ktoś podniósł mój stary topik. Z ciekawości sobie zajrzałam co tam u naszej mądrali Napotkałam na takie coś http://disa.pl/wspolnie-dbamy-o-bobasy/ i tak sie zastanawiam jaka to nieprzemyślana jest akcja w sumie. Każdy kto miał dziecko w szpitalu będzie wiedział o co chodzi. Łóżka dla matek odizolowane od pomieszczeń w których są dzieci. Nie usłyszałyby nawet ich płaczu w nocy. W praktyce pewnie każdy skończy z leżakiem na podłodze, a wypicowany pokój będzie częściej raczej mało uczęszczany 2017.10.02 Za dużo prowokacji sie naczytałaś i świrujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewucha stoi przy lustrze i zdjęcie podpisała "3 miesiące po porodzie". chyba to na wypadek jakby ktoś nie zauważył. Hehe W życiu bym tak nie podpisała foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1704832686270562&id=181510308602815 pytanie dlaczego ją szpiegujesz nie było raczej do mnie, bo wczoraj tu nie pisałam, ale jako osoba, która naprawdę szpieguje ;) poczułam się wywołana do odpowiedzi.... hmmm dlaczego? .... głównie dlatego, żeby poczuć się lepiej, żeby się dowartościować, bo widzę, że ona poza ładnym ciałem nie ma wiele do zaoferowania. Ostatnio chyba pogadam w kompleksy i szukam pocieszenia. Po pierwszej i drugiej ciąży, tj. krótko po poradach wyglądałam bosko - płaska jak deska. Teraz moje młodsze ma 3 lata a ja od pewnego czasu tyję i nie radzę sobie z tym. Jeszcze się zaliczam do kategorii szczupłych, no ale płaska już nie jestem . Za to mam pracę, która ma sens, mam męża, który jest niesamowity i czuję , że jestem niezłą matką a dodatkowo świetnie zarządzam finansami i nigdy się nie skarżę... i nie wyzywam jak ona ludzi od bezmózgich śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CD. Zwróciłam uwagę na nią, gdy wspólna znajoma skomentowała coś na jej prywatnym profilu (prywatnym, ale ogólnodostępnym - ekshibicjonizm pełną parą, ta laska ma 2 konta na fejsie, bloga i insta). Była w ciąży i pisała o tym, że będzie rodziła w prywatnym szpitalu i że nie zamierza karmić piersią, bo to zniszczyłoby jej figurę. .. pomyślałam, matko co ta laska ma w głowie. .. potem znów mi się wyswietliła gdy już po porodzie pisała, że miała cc ze wskazań medycznych, choć tak bardzo pragnęła sn :D jaaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CD. Potem wyświetliło mi się zdjęcie brzucha, które wrzuciła na fejsa 11 dni po porodzie, żeby pokazać jaka jest płaska. .. wiecie, po obu porodach wyglądałam tak samo, ale w życiu nie wpadłabym na to, żeby robić takie zdjęcia i wrzucać je do sieci. Następnie był ten artykuł z linia z pierwszego posta - no i się zaczęło ... to szpiegowanie ;) przyznaję, uzależniłam się i jest mi z tym źle. To jak wkręcenie się w oglądanie bardzo kiepskiego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
**** że będzie rodziła w prywatnym, bo tylko tam będzie miała pewność, że będzie miała cc na życzenie. CD. Wiecie co mnie śmieszy? Cały czas się skarży, że jest biedną samotną matką i że dziecko tyle kosztuje a za chwilę chwali się zakupami, które naprawdę dużo kosztują. I te jej wywody, że materac do łóżka musi kosztować te 2 tys, bo przecież taki poniżej tysiąca to zło... że za ceną zawsze idzie jakość. Ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że w cenie jest nie tylko jakość, ale też zawarte koszty marketingowe? Dla niej droższe, zawsze bez wyjątku jest lepsze. A to swojego byłego nazywa bezmózgim śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówcieSobieŻeZazdroszczę 2017.09.15 W drugiej ciąży przytyłam tyle co nic i wkrótce po porodzie byłam płaska jak deska do prasowania, ale w życiu bym nie wpadła na to, żeby się tym chwalić publicznie... x Każdy chwali się tym, co uważa za ''największe osiągnięcie''... A podnoszenie sobie samooceny figurą po ciąży stoi na wyjątkowo niskim poziomie typowego zmanipulowanego mediami robaka :) To podnosi też w niej poczucie własnej wartości, w stylu: 'o, hej! wciąż nadaję się do ru**ania!''... to już przejaw mentalności dzi*ki. Jaki poziom, takie osiągnięcia. Resztę pozostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to swojego byłego nazywa bezmózgim śmieciem. x Swój do swego ciągnie :D Nóżki same się nie rozłożyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna z linka ma rację, jesteście tępe dzidy i oddałybyście duszę diabłu aby wyglądać jak ona, zrecie i siedzicie w necie obrabiając dupę rodzinie, żałosne suki z was i pasztety, nic wam się nie chce, oprócz wylewania żali,plotkowania i wychwalania siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:35 Tak sobie tłumacz, ograniczona prostaczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh ja też jestem bardzo szczupła i wysoka więc nie musze sie porównywać fizycznie z kimś takim tym bardziej że twarz tu na zdjęciach widze rysy twarzy troche wsiowe. Pisze tu bo drażni mnie jak ktoś sie wymądrza w internecie i sie uważa za kogoś niby lepszego podczas gdy niczym specjalnym sie nie wyróżnia spośród tłumu. Takich dziewczyn jak ona na ulicach jest setki, a oprócz tego po ulicach chodzi setki dużo ładniejszych od niej, które nie mają sie za jakieś guru i nie wygłaszają prawd oświeconych. Irytujące jest kiedy kobieta na dzień dobry raczy ludzi takim odstręczającym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej też uważasz się za guru a pyska czy figury nie pokażesz, bo wstyd byłoby takie gówno pokazać, przestań pierdolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale jesteś żałosna... niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Disa zawsze była kontrowersyjna ;) Nie zgadzam się z nią we wszystkim i dziewczyna trochę mało życzliwe patrzy na człowieka czasami, ale i tak ją lubię. Za inteligencję, poczucie humoru, pomysł na siebie i determinację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×