Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwróciłam uwagę na linka który ktoś zapodał w innych gównianym temacie

Polecane posty

Gość gość
Hedorivka dziś Disa zawsze była kontrowersyjna oczko.gif x To nie pozytywna kontrowersja, tylko negatywny brak kultury. No, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia pusta dziewucha . Jak ładne ciało zniknie nie zostaje juz nic . Dla mniej 3 miesięczne dziecko które plącze jest UWAGA źle wychowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie jest kontrowersyjna, to tylko prosta nowobogacka dziewucha ze wsi z zawężonym światopoglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52. Ona ma ciało, urodę, która za 80 lat minie, a ty masz gruba dupę, pusty łeb i ryj paszteta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze, że jej szczupła sylwetka jest efektem celiaki a "zadbania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to akurat smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groteskowo chude nóżki, brak cycka, brak tyłka, slaba talia, szczurza gęba i to ma być ideał kobiety? Ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swój ideał przecież. Najważniejsze, że dobrze czuje się sama ze sobą. W końcu milion zdjęć brzucha i wychudzonych nóg świadczy o tym, że uważa, że jest piękna. A czy nie o to właśnie chod******obiecości? Najbardziej kobieca jest ta, która wierzy we własne piękno. Nawet gdy dla publiczności jest to tak dyskusyjne jak w omawianym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się jej figura nie podoba i nie pojmuje zachwytu.. Zgrabniejsze widziałam na ulicy (wąska talia, okrągła pupa, zgrabne nogi) a nie taka "drapaka" jak ta disa (brak tylka i talii, jedyny atut to długie chude nogi ale czy znowu taki atut mieć w wieku 35 lat nogi chude jak patyki niczym 12 latka to nie wiem....). Może jej się tez wydaje ze wygląda młodo ale tak nie jest. Na niektórych zdjęciach widać jej lata. Za piec lat takie chude nogi przy twarzy 40 łatki będą wyglądać śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgrabne to to nie jest, ale tak jak ktoś wyżej pisał - najważniejsze, że czuje się dobrze sama ze sobą. Nie ma kompleksów i jest z siebie dumna. Mnie jedynie wkurza jej chamstwo wobec innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym gównianym temacie.... czyli zdajesz sobie sprawę z tego, że Twój temat też jest gowniany? Ps. Źle mi dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie zgadzam się z jej pogladami, ale sposób w jaki to robi jest chamski. Napisała, że jest sama z dzieckiem i pewnie tak zostanie bo żaden facet z nią nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disa jest samolubną, egoistyczną istotą, która chciała sobie ułożyc wygodnie życie. Po bardzo krotkiej znajomości "niechcący"i całkiem przypadkiem ;) zaszła w ciąże z bardzo bogatym Panem o imieniu Bartosz i było wielkie zdziwienie, że jednak on nie chce z nia być na stałe, zaczęła więc walkę o bardzo wysokie alimenty. Zamiast się wziąc za normalną pracę bawi się w blogerkę i liczy tylko na cudze pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 29 Ale ona pisala, ze byla przekonana, ze nie bedzie mogla miec dzieci z powodu roznych dolegliwosci i ta ciaza to bylo prawdziwe zaskoczenie. Pisala tez, ze na poczatku wogole nie chciala podawac nawet ojca dziecka. Ciekawe czemu zmienila zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać jedno - robic cos w prawdziwym zyciu to drugie. Kazdy kto ją zna dobrze wie jaka jest pusta, leniwa i łasa na to aby każdy dał jej wszystko na tacy. Oprocz figury ona nie ma nic - pustka w glowie , niewyjsciowa twarz oraz paskudny charakter. Myslala ze złapie dobrą partię na dziecko i jej nie wyszlo. Facet pobzykał ale nie byl na tyle glupi by złapać sie na stałe w podstępne sidła tej modliszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno zaszli przy pierwszym seksie i w 25 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc to po co jej uroda i cokolwiek, skoro ma najważniejsze - pewność siebie. Dziś wy tu siedzące i piszące możecie ją krytykować opisując bujnie jak ona wygląda i oceniając ją :-) A która z was wrzuciła tu swoją fotkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps zapomniałam dodać, że może i lepiej nie wrzucajcie tu fotek bo jad wylewa wam się z oczu, uszu, ust Jesteście takie słodko urocze w tym pluciu na kogoś Mogę się założyć, że wszystkie pogonicie głosować na Tuska jak przyjdzie pora Ja się zastanawiam co jest z ludźmi dziś, ze na wysokie stanowiska wybierają takie kur..... i już wiem Wy wybieracie względem siebie Jad Zazdrość Kłamstwa i Sk***ysy……. Ja tam nie mam problemu np. nie mam takiego zdania jak P M Kaczyńska to nie czytam jej wywodów Nie jestem ateistką jak Trzaskowska więc nie wchodzę na jej publikację i nie pluję Ale ja jestem jedna a was jest miliony ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh dokładnie, razi mnie ona w oczy strasznie, ale wchodzę i oglądam, bo zazdroszczę jej pewności siebie. I tylko tego :) wiem, że mam fajniejsze życie (dla mnie, każdy ma inny wymarzony standard) - wolny zawód na max 20 godzin tygodniowo, czas na zainteresowania, ale i wylegiwanie się na kanapie z kawką, sałatką i czytanie głupich forów (mój jedyny nałóg ), wspaniały mąż, przekonane dzieci, Dom, przyjaciół, pieniądze i urodę. Mam naprawdę wiele i mnóstwo osób może mi zazdrościć - i pewnie tak jest - ale pewności siebie mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:34-bełkot, tego się czytać nie da... A ta pani z linku jest smutna. Oczywiście atrakcyjna, ale to "dbanie o fizyczność" ,a dokładnie to w jaki sposób o tym pisze jest żenujące. Wstyd mi za płeć żeńska gdy to czytam. Taka pusta panna. Nie zna życia, jest zamknięta w swoim pustkowiu , niepokorna, głupia. Natura baby plotkary z roszczeniem, że ona może, a inni jej nie. Styl nieciekawy, figura ok,twarz kwestia gustu.Wszystko jest SYLUBIEKTYWNE. Dla jednych ona jest kwintesencja brzydoty, ktoś inny napiszę, że jest ładna.O czym tu dyskutować. Jednak to co pisze, co myśli o innych kobietach, to jak się niby chwali swoją z******toscią jest słabiutkie. Bo tak serio to biedna ,zakompleksiona baba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 47 bełkot :-D tak sobie to tłumacz Ty za to napisałaś fascynujący elaborad :-) np to "Wszystko jest SYLUBIEKTYWNE."( cóż to oznacza , co to za bełkot ? Na bank tusk wygra wybory :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej chodziło o subiektywnie, tylko się walnęła i trochę niefrasobliwie to wyszło bo to wytłuściła tłustą czcionką A te mundre po zawodowych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie głupa ,pusta dziewucha . Nie dziwie sie ,ze nie ma faceta i każdy daje jej kopa w dupę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być analfabetą i debilem,choć nie lubię używać takich słów, żeby nie skumać że lasce słownik przekręcił słowo i zamiast subiektywnie napisał coś tam w podobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak słownik wytłuszczone słowo / Weź proszę nie używaj słów których znacznie nie znasz, nie krytykuj innych jak nie masz nic ciekawego do napisania. I popracuj nad emocjami, nie trzeba odrazu podszywać się pod kogoś żeby się bronić :-) i nie trzeba ryć mięsem. Ale ja rozumiem że są różne klasy w społeczeństwie :-) jak chcesz zarzucić komuś bełkot - to sama/sam bądź idealny Pozdrawiam i mniej jadu więcej mądrości można zacząć od czytania książek :-) a nie kafe i blogi od rana do nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×