Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak obmacuje mnie w miejscach publicznych

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Gdy jesteśmy sami to mi to oczywiście nie przeszkadza, ale w miejscach publicznych jest to dla mnie krępujące. Na przykład siedzimy sobie na ławce w parku, obok mnóstwo rodzin z dziećmi, a on wkłada mi rękę pod bluzkę, dotyka mnie w kroczu, obmacuje mój tyłek. Gdy ja protestuję on mówi że przecież nikt nie widzi i że on też ma swoje potrzeby. Tym wszystkim sprawia że czuję się jak zwykła dz*wka. Jakby co, to oboje mamy 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się czuła jak d*****.On w ten sposób poniża twoją godność,bo ludzie niestety widzą to i tak właśnie o tobie myślą. Spytaj go czy widzi obok inne pary gdzie chłopak tak się zachowuje. Swoje erotyczne potrzeby trzeba rozładowywać w miejscach intymnych a nie publicznych. Mozna obejmować się ,trzymać za ręce,ostatecznie czasami całować,ale wkładanie ręki pod spódnicę czy za dekolt jest prymitywne ,świadczy o braku kultury i poniżaniu osoby ,której się to robi.Ja na twoim miejscu zerwałabym z nim ,to erotoman i ekshibicjonista ,prawdopodobnie on podnieca się tym,ze robi to publicznie i ,że inni to widzą . Na dłuższą metę tego nie wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No1
Znaczy ja powiem może tak. Nie ma większego znaczenia, co rzeczeni "inni" o tobie myślą, ale to co ty sama o sobie - już tak. Uważam że powinnaś poinformować go właśnie o tym problemie, o tym, że TOBIE to przeszkadza, więc TY decydujesz, że nie będziecie robić tego publicznie. To twoja decyzja, w pełni w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Publicznie jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie mu na Tobie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię obmacywać pupeczkę ale gołą w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×