Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawszecoś

Kiedy on ma dziecko z inną

Polecane posty

Gość zawszecoś

Poznałam czarującego faceta, jednak on ma dziecko z inną kobietą, nigdy nie byli małżeństwem, ale jednak.. Pewnie wielu zarzuci mi, że jestem uprzedzona, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić życia przy kimś, w kogo życiu już zawsze będzie inna kobieta, ze względu na dziecko :/ a jak jest u was ? Macie tak ? Co o tym myście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaz mu zerwac kontakt z dzieciakiem. tylko w odpowiednim czasie.. u mnie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dzieciakiem nie wygrasz. Zawsze będzie. I tu trzeba uważać. On ma prawo spotykać się z dzieckiem, ale też musi znaleźć czas dla siebie. Mój jest po rozwodzie i ma 7letnia córkę. Zapowiedzialam, ze nie będę się wtrącać, szanuje jego corke, ale nie mam ochoty na spotkania we troje (dziecko moze pozniej histeryzowac).Ja też mam rodziców po rozwodzie i trochę na to inaczej patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko zawsze będzie dla faceta najważniejsze. Poczytaj sobie wątki o kobietach które są związane z dzieciatym facetami, ich lamenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki facet to najlepsze rozwiazenie chciala bys prawiczka taki nie wie nawet co gdzie wlozyc, robicie rantki we 3 zobaczysz jakie to moze byc zabawne, kupuj regularnie jakis maly prezent dziecku a potraktuje cie jak matke, pozwol mu byc z dzieckiem kiedy chce, a kiedy on tobie da potomka to dzieci beda bawic sie we 2 ke a wy bedziecie mieli czas razem taki facet to tez skarb bo wiek jak ochodzic sie z dziecmi jak ty urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzuecuaty to najgorsza opcja z mozliwych, uciekaj od niego poki czas, zawsze bedziesz na 3 planie- po dziecku i jego matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drivenbygod
Mój ma dwoje dzieci z inną kobietą. Nie ma jej w naszym życiu. Nawet ze sobą nie rozmawiają. Więc nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobra opcja, jeżeli kobieta lubi czasami pobyć sama i nie planuje własnych dzieci. Mój facet ma grafik kiedy się dzieckiem zajmuje, więc mam co jAkiś czas wolny weekend/wieczor dla siebie i mi to pasuje. Poza tym poprzednie związku mi się sypaly, bo facet miał ciśnienie na dziecko, a ja nie chce (mam 30lat). obecny na dziecko by się zgodził, ale tylko jeżeli ja będę mieć takie pragnienie. fajny facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak duże dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
zabawne tak patrzec jakie egoistki wychodza... jedna z druga bedac samotn matka to bedzie szukac faceta, ktory bedzie rownoczesnie ojcem jej dziecka. Ale jak to jest samotny ojciec to prosze, jak nie "kaz mu zerwac kontakt z dzieciakiem", to "nie mam ochoty na spotkania we troje". dociera do was jakimi jestescie hipokrytkami?:D najlepsza wypowiedz - gość dziś brawa i uklony. i polecac te wypowiedz wszystkim samotnym matkom. bo to dziala w OBIE STRONY:D gratuluje wam wszystkim, po kamieniu a nie kwiatku by sie wam nalezalo na swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za babska :o Jak mozna zabronic facetowi spotykac sie z jego wlasnym dzieckiem . 18:58 co za babsztyl :o Nie mowiac juz nawet o facecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:12 wredne babska i glupi faceci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety facet z dzieckiem to problem, bo zawsze to dziecko będzie obecne, a przy okazji i jego matka... Z kolei jeśli nie utrzymuje kontaktów z własnym dzieckiem, to też za dobrze o nim nie świadczy, więc tak źle i tak niedobrze. Lepiej jest jak facet z dzieckiem zwiąże się z kobietą, która również dziecko posiada z poprzedniego związku, wówczas lepiej się zrozumieją, każda ze stron będzie musiała iść na jakieś kompromisy, a kiedy jedna strona nie ma zobowiązań i musi się podporządkować drugiej, to jest niestety poszkodowana w tym układzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tak bardzo chcecie rządzić czyimś życiem? Jak ktoś nie chce się wiązać z dziewiątym to ma do tego prawo. Ja nie jestem wyrozumiała, chce faceta z czystą kartą, który może budować ze mną rodzinę od podstaw. Jeśli wy chcecie się wiązać z dzieciatymi to wasza sprawa, oni jak najbardziej zasługują na miłośc, ale ja bym się w takim układzie nie odnalazla. Po co się meczyc i próbować skoro to i tak runie z hukiem prędzej czy później? PS współczuje temu, co myśli, ze doświadczenie w łóżku można mieć tylko mając dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszecoś
gość 22.22 - jego syn ma w tej chwili 7 lat. Dodam, że to dodatkowo komplikuje fakt, że pomiędzy nami jest 8 lat różnicy, a on był stosunkowo młody kiedy został ojcem, więc dla mnie ten chłopiec jest na prawdę duży ! Może gdyby był mniejszy byłoby mi prościej, ale w tej sytuacji ciężko mi się odnaleźć.. absolutnie nie zamierzam stawać mu na drodze w kontaktach z synem - tym bardziej, że bardzo go kocha. Niepokoi mnie jednak wiek chłopca i ta kobieta, bo ona zawsze będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o wdowcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×