Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Monika

Alimenty dla byłych żon

Polecane posty

Gość gość
Ona kiedyś się tak nazywała, zanim jej sie klepki (podobnie jak autorce i innym chorym feministkom) nie poodklejały. Teraz mówią na nią Elizabeth She hyhyhyhy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ona. Ta kobieta mówi bardzo wiele mądrych rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to ona, to ja ją znam! Była kiedyś na manifie w Kanadzie. Tam ją zresztą chyba wszyscy znają - jak ją zobaczyli to zaczęli do niej wołać: hyhyhyhy i pukać się w czoło (to takie indiańskie wyrazy szacunku w okręgu Ottawa). Ona w odpowiedzi pocierała dłonią czoło i pozdrawiała wszystkich głośno: Kill your husband! Wtedy wszyscy znów ją pozdrawiali: hyhyhy... I wówczas przyjechała jej limuzyna, służący ubrali ją ciepło w paltocik z takimi długimi rękawami, i odjechali na sygnale. Pewnie do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dysputa haha! Sie uśmiałam przednio;-) Dawajcie dalej! Zaraz se popcorn przyniosę i możecie naparzac sie wincyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj popcornu!!!~ Zanim te dwie feministki przeczytają ten tekst -> dziś , minie ze trzy dni. Zanim zrozumieją - kolejny tydzień. W tym czasie zeżresz ze trzy wiadra popcornu (takie po 30l). I po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się że feministki nie zeszły z drzewa razem z ludźmi (jakieś milin lat temu). One z tego drzewa spadły. Na głowy. I to całkiem niedawno - raptem w XXIX wieku (zwało sie to-to wówczas: sufrażystki, emancypantki...). Stonki my sie pozbyli azotoxem, emacnCypantki - komuna zdusiła. Jak sie pozbyć feministek? Ja nie wiem - może poczekać aż ich własna głupota zdusi? A może niech się kilku młodych samców poświęci - i je zdrowo wyrocha?* *Niestety! Zabieg nie może być jednorazowy, jak w przypadku stonki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarantuje, ze gdybyśmy mieli takie prawo to żaden z damskich bokserów, wiedząc, że Żona może go zabić bez konsekwencji, w zyciu nie podniósłby na Nią ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam się że, na zasadzie analogii, Mąż mógłby bezkarnie zabić zabić żonę za: - przepuszczanie kasy - szarpanie za nerwy - kłamstwa, knucia i oplucia - przyprawianie rogów.... (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta profesor nie chce aby chlopy prawa miały. Chce żeby baby mogły zabijać mężów bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kobietą zależy jedynie na transakcji sex, ślub, rozwód i alimenty to ja wolę tą średnią krajową wydawać na prostytutkę 6 razy w miesiącu, z nimi przynajmniej można dodatkowo porozmawiać bez spiny i głupiego p********ia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ale sie uśmiałem. Feministki mają coś z deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha.... super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Monika zalozyła temat prowo i sobie poszła a wy się jaracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×