Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Monika

Alimenty dla byłych żon

Polecane posty

Gość gość
Feministki dziurą! (myślą) ;) Faceci rulez (jak było na początku, teraz i zawsze...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Powinni płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak tak wszyscy będą musieli płacić - to kto was zechce zapładniać? Hehu..., hehuuu ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostaje bo mąż przed rozwodem zarabiał 20000zl a ja 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ślub bierze się tylko kościelny! Bez cywilnego! Wtedy nie ma problemów z alimentami na byłą żone bo państwo nie miesza się w sprawy kościelne. Tylko debile biorą śluby cywilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z alimentami dla byłych mężów? Mogłaby się jakaś feministka wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie Autorce chodzi o to że to Kobiety a nie mężczyźni wychowują dzieci. Poruszyła Ona tym bardzo ważny i szeroki temat. Właśnie dlatego alimenty powinny być przyznawane Kobietom a nie mezczyznom. Zrozumiałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co? że wychowują?? Pomijając to że h../ujowo wychowują - powtarzam: NO TO CO?? Co to za bohaterstwo jakieś, czy superpoświęcenie? Dzikie suki też wychowują szczenięta, a o żarcie muszą zadbać same. To i feministki niech zap... do roboty, a nie liczą na drapane i darmowe żarcie, tylko z samego faktu że są dzikie suki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zrobi bachora i umywa rece a kobita musi wychować ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14 47. No jak to kur co? No facet nie wychowuje. To mało poświęcić 20 lat życia dziecku a ex tylko raz w tygodniu i w święta? I za to powinniscie płacić dupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś była przykładną żoną to byś wychowywała z mężem. I kase by ci przynosił. A jak dałaś dopy dupkowi - to wychowuj sama. Za twoje złe wybory i podły charakter nikt nie będzie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak?? A jak facet odchodzi do innej to co wtedy powiesz cwaniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy jest rozwód z orzeczeniem winy. I jak jesteś niewinna i ci się robić nie chce - to wówczas facet ci płaci alimenty. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdej sytuacji w której dzieci zostają z Matką ojciec powinien Jej płacić. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a tutaj, proszę wycieczki, mamy klasyczny przykład obrazujący znaczenie słowa "ździra". Otóż ździra, to taka je/bana (warunek konieczny) feministka, która najpierw ździra z siebie ciuchy, a potem za to ździranie, próbuje ździrać forse z facetów. Gatunek wstrętny, wredny i oślizły. Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny szowinista widzacy tylko czubek własnego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to następny? To ilu tych szowinistów przepuściłaś przez swój brudny feministyczny brzuch?? Tamci to chyba nie patrzyli na końce swoich nosów, tylko na końce swoich..... sama wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sami jesteście sobie winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami? Chyba same - bo jak na razie, zdaje się, żaden z tych co cie popychali nie chce ci płacić za te h/ujowe przyjemności. I póki co się na to nie zanosi ;) Biedna, głupia feministko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat dzisiaj dyskuje i jestem w związku małżeńskim więc mąż i tak oddaje Mi wypłatę. Ale uważam że w razie rozwodu powinno istnieć prawo które gwarantowaloby Mi alimenty od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie martw. Tobie to na pewno przyznają. Z uwagi na ciężkie poszkodowanie na umyśle alimenty masz pewne. Właściwie to możesz sie już śmiało o rente starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy przykład megalomanii - zauważyliście że ta feministka o sobie (np. "Ja") o kobietach i o matkach pisze wielką literą. Natomiast o swoim mężu, ojcach i mężczyznach wyraża się z małej litery. Ciekawy przypadek - ktoś ma szansę doktoryzować się opisując to dziwne schorzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma feministyczny słownik. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jej Mąż i ewentualni Synowie to muszą mieć ciężki żywot. Miejmy chociaż nadzieję że córki nie ma... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rozumiem ze uważacie opiekę nad dziećmi jako prace etatowa za którą należałoby płacić? W Polsce i tak jest ze.ojciec nie ponosi połowy kosztów a więcej, właśnie z racji tego że dziecku iem opiekuje się matka a ojciec ma możliwość zarobienia więcej. To są alimenty na dziecko i tak powinno zostać. Matka jak chce kas y za opiekę to niech zostanie nianią. Ja jestem po rozwodzie, opiekuje się dziećmi, dostaje alimenty na nie, pracuje i jest dobrze. Uważam że opieka nad nimi to mój życiowy obowiązek, za który nikt nie musi mi płacić. Mój były mąż ma swoje życie i wydatki ja swoje, a dzieci to wspólny obowiązek i odpowiedzialnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólny obowiązek a jednak to Ty musisz zajmować się dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wspólny obowiązek a jednak to Ty musisz zajmować się dziećmi. xx Oczywiście, że ja muszę się nimi zająć i nie oczekuję za to pensji bo to moje życie, moje wybory, moje konsekwencje i moja odpowiedzialność. A ojciec dzieci ma własne sumienie i poczucie odpowiedzialności i ja go z tego rozliczać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego " musi"? Może chce? Bo dzieci kocha? To nie jest przykry obowiązek a przywilej, mimo, że bywa ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem że to byłby bardzo dobry pomysł. Niektóre kobiety nawet proponowały aby żona mogła bez konsekwencji zabić męża (niestety nie w Polsce). To jakaś profesor była bo twierdziła że kobieta która zabija męża karę poprzez małżeństwo już odbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monika
Ta kobieta to chyba profesor Elizabeth Sheehy? O nią Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×