Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamaBartka24

3 TYGODNIE ROZNICY

Polecane posty

Witam mamuski ;) mam problem, moj ginekolog wyliczył mi dwa calkiem rozne terminy porodu.. ktore maja roznicy az 3 tygodnie !! w pierwszej ciazy mialam roznice w terminach z miesiaczki i badania USG tylko tydzien, a teraz az 3 tygodnie.. z miesiaczki wedlug lekarza wynika, ze 8 pazdziernik a z USG 30 pazdziernik moim zdaniem to duza odleglosc pomiedzy nimi, z moich wyliczen bardziej wychodzi ten pierwszy termin 8 pazdziernika. dwa tygodnie temu bylam w szpitalu i tak tez zupelnie inaczej liczyli z USG wedlug innego lekarza ciaza jest starsza o 2 tygodnie ponad i juz sama nie wiem co mam myslec, nie chcialabym przenosic ciazy, zwlaszcza ze w gre wchodza az 3 tygodnie roznicy.. moze ktoras z was miala podoby problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mi wyszedł termin Miesiac później z usg. Corka według prognoz miala ważyć 2600 Urodziła sie z normalną waga 3400, miala dlugie nozki i chyba lekarz źle je zmierzył. Denerwowalam sie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci niestety nie odpowiem bo rodzę dopiero w grudniu pierwsze dziecko wiec kompletnie jestem zielona w tych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, nie slyszalam o niczym takim. Nie wiem co ci doradzic, a co na to lekarz ? Ja mialam zbyt male wymuary plodu urodzilam hipotrofika. Niewydolne lozysko. Natomiast tutaj nie wiem moze dziecko jest bardzo duze, szybko rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam pytanie bo jestem w 28 tyg ciazy, kiedy lekarz wyznaczy mi termin wynikajacy z usg? I ktory termin jest pewniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarantuje Ci, że lekarz dobrze wie co robi.Jak będzie trzeba to wywołają Ci poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ci dodam ze wazniejsze jest lozysko. Ig IIG IIIG ilosc wod itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w ogole nie brali pod uwage terminu z usg. Sugerowali sie tylko tym z om.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, ucina mi wypowiedzi ale te moje sa z godz 20:35 i 20:37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wywolywaniem porodu to nie tak latwo... znam przypadki ze dziewczyny lezaly w szpitalu i mialy przenoszone ciaze a lekarze nic z tego nie robili.. i pozniej dzieci rodzily sie bardzo duze i w dodatku z zielonymi wodami, dlatego sie boje a juz coraz blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin z USG jest wiarygodny do 10, max 14 tygodnia ciąży. Dziecko jak każdy człowiek ma prawo rozwijać się w swoim tempie i dzieci w brzuchach nie mają jednakowych wymiarów. Zawsze miałam różnice 2-3 tc pod koniec ciąży z usg ale gin nie brał ich pod uwagę i rodziłam rzeczywiście w okolicach terminu z OM. Mam troję dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala chyba urodzic wedlug terminu z miesiaczki, juz strasznie ciezko z kregoslupem i ogolnym samopoczuciem, mam wrazenie ze nie chodze a sie kulam ;) a zwlaszcza bym chciala juz urodzic bo mam synka 3 latka w domu a jest to dziecko ciagle pelne energi i juz powoli za nim nie nadążam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam taka sytuacje i jestem po terminie z OM i nadal nic, nikt nie bierze pod uwagę ze z usg wychodzi 3tyg później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×