Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból w podbrzuszu , 15 tydzien

Polecane posty

Gość gość

Witam, Pisze do Was dziewczyny z zapytaniem, czy miałyście podobna sytuacje do mnie. Jestem w 15 tygodniu ciazy, ale w sumie od ok. 7 tygodnia odczuwam ciągły ból w podbrzuszu i takie ciągniecie. Zgłaszałam wielokrotnie to mojemu lekarzowi (ale zaznaczam mieszkam za granica, a nie u nas w Polsce) inni twierdzi, ze to normalne. Do 14 tygodnia miałam anemię, i za mało żelaza we krwi. Ostatnio do tego mam codzienny ból głowy.. wczoraj sie wystraszyłam i pojechałam do Szczecina na badanie ginekologiczne i usg. Pani doktor mi powiedziała, ze wszystko jest wporzadku i najwidoczniej takie objawy mojej ciazy. Lecz najgorsze jest to, ze mam prace fizyczna w fabryce, a mój lekarz twierdzi ze wyniki krwi sie poprawiły i mam wrocic do pracy. Niby nie mam nic dźwigać. Ale wiem jak ta praca wyglada, i boje sie tam wrocic przez te bóle podbrzusza.. a mój lekarz mnie nie słucha, juz nie wiem co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien lekarza. Mi taki uporczywy bol - tak jak na okres przeszedl dopiero kolo 15 tyg, ale u mnie nie tylko z tym klopot. Sa lekarze ktorzy nie wypisza L4 nawet jakbys zemdlala mu w gabinecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×