Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 1 facet

Kobiety, jakie wady jesteście w stanie zaakceptować u faceta?

Polecane posty

Gość gość
Brzydkie i grube akceptują wadę wzroku u mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiet facet ma mieć tylko zalety bo one uważają się za idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
To chyba odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty? Facet to proste stworzenie, za to kobiety komplikują życie i są chciwe jak ta baba w bajce o złotej rybce, ciągle mało i mało, ile można dać rady z taką? Nic dziwnego że faceci wcześniej umierają, bo są dręczeni fizycznie i psychicznie przez kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Faceci nie są lepsi. Chcieliby mieć żonę idealną na każde zawołanie i wszystko mu pod nos podać a oni tylko chlają pod sklepem. Nie wspominając że wielu pracuje do pierwszej wypłaty, i co zarobi to i tak przepije. Chcielibyści e mieć wygodny domek, ciepłe żarełko i darmową służącą nic w to nie wkładając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrzucanie śmierdzących skarpet Spóźnianie się Awersja do prania i składania ubrań Narcyzm Egocentryzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 wczoraj w jakiej ty patologii się obracasz kobieto, zmień otoczenie, są tacy co nie tylko nie chlają pod sklepem ale wogóle nie chlają, wiem że to szokujące informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj te wady możesz ZAAKCEPTOWAĆ czy nie??? bo nie sprecyzowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak samochodu i własnego mieszkania, robienie błędów językowych, niskie zarobki, złe ubieranie się wszystko dopóki jest fajnym człowiekiem no ale jak dużo pije i pali to juz zaczynam wątpić - chodzi też o zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrady, alkoholizm, agresje, przemoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałaganiarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bałaganiarstwo. >>>> tą wade AKCEPTUJESZ czy NIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ile to jest picie i palenie "dużo"? bo to troche niewiele mówiąca odpowiedź. Problem z kobietami jest taki że często nie potrawią określić czegoś w znaczącym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci to w większości chamy, patole i przemocowcy. Nawet ci z wyższej półki. Niestety to cała prawda o polskich dżentelmenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o wady charakteru to jestem w stanie zaakceptowac jak bedzie o mnie zazdrosny bo to jednak jest fajna wada, byle nie do przesady, jestem w stanie tez zaakceptować jesli np. bedzie lekkim bałaganiarzem, moze czasem tez byc troche leniwy, troche niecierliwy- wazne zeby to wszystko bylo z umiarem. Nie jest za to dla mnie do zaakceptowania u faceta: agresja, niska inteligencja np. jesli nie rozumialby moich zartow, brak poczucia humoru,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A impotent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.09.29 narcyzm to akurat mają kobiety, to ich malowanie ryja i strojenie się "dla siebie" aby wyglądać dobrze, czyli by trzeba 99.9% kobiet odrzucać przez narcyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A impotent ? Zgłoś impotent by im pasował bo nie musiałyby "dawać du'py" jak to one nazywają, byleby tylko kase w zębach przynosił królewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Co ma wspólnego narcyzm z zadbaną i ładnie ubraną kobietą? Każdy chce wyglądać atrakcyjnie bo takie osoby są lepiej postrzegane. Faceci też się golą i używają różnych kosmetyków i chodzą fryzjera. Szanujący się ludzie dbają o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych wad nie chce mi się znosić na co dzień jestem sama i przynajmniej mam święty spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impotenta bym wyśmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś dbają o siebie bo chcą ROOHAĆ, koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Impotenta bym wyśmiała. Zgłoś ja bym ciebie wyśmiał za pusty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale nikt ci hydrauliki nie szoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaakceptowałabym lekką nadwagę, duży apetyt, podobne zarobki do moich, niepunktualność, granie w gry (tylko bez przesady), błędy ortograficzne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość często czasem
gość 2017.11.05 a ubytki w uzębieniu? częste pierdzenie? brak kałduna? spanie do południa? nietolerancje alkoholi oraz religji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywienie hooja ale najwyżej o 3 stopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubytki w uzębieniu - nie, bo jeżeli w XXI wieku ktoś je ma i nie idzie do stomatologa to jest na bakier z higieną i podejrzewam, że w innych miejscach też nie jest najczystszy, pierdzenie to rzecz ludzka, nie wiem co to kałdun, spanie do południa - w życiu bym tego nie zaakceptowała - to domena leserów, nietolerancja alkoholu to zaleta, religia - ok, tylko żeby partner nie ingerował w to co ja wierzę. Rozumiem pytanie osoby, która założyła ten temat. To bardzo ważne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że ważne ponieważ dziś ludzie często za dużo chcą od życia, innych i siebie - są rozbuchani przez reklamy, teledyski, Internet, filmy, książki i inne bajki. Można by w nieskończoność wymieniać cechy partnera, z którym chciałoby się być, a wymienić jego wady? Trudna sprawa. Popatrz cię na to forum - ile osób faktycznie wymieniło te wady? No cóż, niewiele. To bardzo ważne pytanie jeżeli chcesz być z kimś i kochać na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×