Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterka12

Doktor Wdowiak Lublin...poronienie

Polecane posty

Dziewczyny potrzebuje Waszej opinii...pod koniec lutego miałam poronienie 7tc lekarze mówili że tak musi być, że teraz często się to zdarza... odczekaliśmy pół roku znowu zaszłam w ciążę, dodam że nie mam z tym problemu udaje się za 1 razem, dostałam plamienia w 5 tygodniu, beta hcg malalo, doszło do poronienia samoistnie, lekarze znowu mówią że teraz łatwiej poronic niż urodzić itd.... po 1 poronieniu zrobiłam badania na toczen, różyczka, jest ok...byłam na wizycie u profesora Rechbergera przepisał luteine kwas foliowy i powiedział żeby starać się znowu, ale ja się boję że sytuacja znowu się powtórzy. Pojechaliśmy do Lublina do dr Wdowiaka dał długa listę badań, jesteśmy w trakcie robienia. Czytałam opinie o nim ale są one z 2012 roku, nie wzbudził mojego dobrego wrażenia, powiedział że mam za mało pęcherzyków w jajnika, gdzie żaden lekarz nigdy mi takiego czegoś nie powiedział a badalam się u kilku...proszę o opinie. I może mialyscie takie sytuacje z poronieniami , co było przyczyną czy udało się Wam donosił ciążę, może macie sprawdzonego super lekarza cudotworce:) jestem z woj.mazowieckiego. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, ja byłam u doktora W. Kilka razy-monitoring. W tym monitorowanym cyklu dostawałam Lamette, zastrzyki Bemfola, o Ovitrelle na pekniecie, niestety nic z tego nie wyszlo. Na kolejne dwa cykle dr przepisał mi już tylko Lamette bez monitoringu, jeśli po tych dwóch cylkach ' nie zaskocze' to sugerował aby pomyśleć o inseminacji. Teraz właśnie jestem w środku drugiego cyklu z Lametta, wiec zobaczymy. Doktor moim zdaniem sprawia wrażenie kompetentnego, jest spokojny i opanowany. Co prawda przez ok 2tygodnie wydałam na wizyty+leki+dojazd ok 2000, ale nie mogę narazie powiedzieć złego slowa na dr W. Myślę że powinnaś dać dr szansę. Ps. Mam klasyczne PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobimy badania bo to nigdy nie zaszkodzi , pojedziemy na wizytę i zobaczymy co doktor powie... A powiedz mi jeszcze czy naturalnie nie udaje Ci się zajść w ciążę? I po czym doktor sklasyfikowal Ci PCOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdzil Głównie po USG i po Amh. A staramy się prawie 3lata. Ale nigdy nie stosowaliśmy żadnych metod antykoncepcyjnych. Jasne zróbcie badania i będziesz mniej więcej wiedziała jak wygląda sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×