Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Argument gościa z akcji ratujmy kobiety

Polecane posty

Gość gość

W Warszawie zaczepił mnie gość który zbierał podpisy pod akcją "ratujmy kobiety" jestem przekorna więc powiedziałam, że szkoda jednak tych nienarodzonych dzieci. A on mi odpowiedział, że człowiek staje się człowiekiem dopiero po porodzie. Zapytałam się: to co jest w takin razie w brzuchu kobiety? Odpowiedział, że nic. No gratuluję takiego podejscia

Gość gość
chyba do 3 miesiąca płód ma bardzo słabo rozwinięty mózg? czyli trudno, żeby mówić o jakiejś świadomości? wiele krajów ma taki właśnie termin aborcji - do 3. miesiąca. szkoda, że typ nie umiał tego uzasadnić (bo jak widać da się łatwo) ale też bez przesady w drugą stronę od razu

Gość gość
Argument słaby, ze aż wstyd. Ale cóż, kto nie chce dzieci, a wpadnie, to i tak sobie poradzi. Coraz więcej Polek zamawia tabletki z womenonweb albo jedzie do Czech, Niemiec czy na Słowację. Jest strach, stres, przeliczanie kasy i wyscig z czasem. Nie mieszkam w Polsce i usunelam niechcianą ciaze w ciągu 2tygodni od diagnozy gina, co ponoc dużo czasu mi zajęło. Nie żałuję. Dodam, ze z jednej strony mówi się o małym człowieku, dziecku, maluszku, Ale jak kobieta naturalnie poroni w 8tym tygodniu, to ani pochować ani empatii od lekarza, bo to zarodek. Ale już aborcja w 8tym tygodniu to morderstwo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować