Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamiecOmega

Wczoraj wydymałem 18 latke

Polecane posty

Zastanawiam sie kto kogo dymal : Bo wiesz calkiem mozliwe ze ta twoja 18 siedzi teraz na jakims forum i pisze jak to jakis biedny maly chujek aby pobyc sobie z babka z klasa musi wywalic 400 . A jak tak to sobie mysle ze ona nie tylko jest piekna ale i madra bo trzeba miec naprawde nizly umysl by w******* faceta z kasy zrobic sobie dobrze i sprawic by nie czul sie ofiara a zdobywca :D Teraz jestes jak cma przy zarowce. Wrocisz tam dasz jej jeszcze raz 400 zrobisz jej dobrze i ubierzesz sie i wyjdziesz zadowolony :D Super babka, podoba mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Kolego ty wiesz ze mowisz o jednym z najstarszych zawodow swiata? Transakcja handlowa. Pani w sklepie tez Cie dyma kiedy dajesz jej pieniadze za produkt? Gratuluje myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo za dymanie dzieciaków zboku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu naprawde czasami smiac mi sie chce jak niektorzy bezkrytycznie podchodza do siebie. I szkoda, naprawde szkoda ze tak malo rozumiesz jesli chodzi o sprawy seksu. Pewnie dlatego placisz by go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziałaś dlaczego masz kredyt hipoteczny wieku 50 lat, bogaczu :D Na pewno stać cie na dz/i/w/ki za 400 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary i gloopi lize qrwie doopsko! Zbadaj sie na choroby weneryczne! W Korpo to ty na strozowce siedziesz, cieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmarzyl sie stary zakomplesiony dziadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Wczorajszni detektywi wrocili z budowy widze no ale panowie do spania! Jutro znowu budzik 4.30 kanapeczki i do roboty na 10h na budowie mieszac piach z cementem robole detektywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
A czytac potrafisz? Czy tylko pisac bzdury na kafe? Oj mezus bedzie Ci za plecami szparki licealne lizal oj bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na strozowce, co mozna po podstawowce robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny typ! leczy tu kompleksy i tyle w temacie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty masz nasrane w tej swojej główce :D wyobraź, że nie wszyscy zachowuja się tak prymitywnie i obleśnie jak Ty. Dalej plac dziewczynka za seks, inaczej Ci nie dadzą ",szparki" jak to ująłeś. Musisz być straaasznie brzydki i przez to musisz się dowartościowa :D Ale nikt nie jest głupi, pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przystojniak nie musi PLACIC! brzydal jestes :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Oj Wrozbela boli Cie. Boli Cie ze stac mnie na q****. Boli Cie ze mam dobra prace z wysokimi zarobkami. Boli Cie ze mam zonka ktora mi codziennie robi obiadek i daje ladowac w o***t na sucho. Boli Cie i musisz sie wyzyc na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamiecOmega dziś a ja mogę mieć za dsrmoszke kochanków :D w porównaniu do Ciebie nie muszę płacić za seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Ale wy jestescie ograniczeni. Jadne ze 50 cio latek moze poderwac i ruchnac 18 latke pewnie nie przecze. Ale ja nie mam na to czasu. Nie mam czasu na podryw. A taka opcja z seksem na kase szybki dyskretny i zonka nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamiecOmega dziś nie boli mnie Twój pogląd na świat z wybacz, mam swój i tego się trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prace z wysokimi zarobkami i KREDYT???? przestan przydalu juz piertolic bo uszy wiedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawmy go tu samego !!!! szkoda czasu na jego pierdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Wrozbella zapamietaj jedno. To nie ty masz kochankow. To faceci maja Ciebie a jak beda chcielo zakoncza z Toba relacje i tyle. Dla nich bedziesz zwykla qrwa tylko taka gratisowa a i tak pojda po Tobie na taka za pol tysiaca i poczuja roznice obledna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SamiecOmega dziś Wczorajszni detektywi wrocili z budowy widze no ale panowie do spania! Jutro znowu budzik 4.30 kanapeczki i do roboty na 10h na budowie mieszac piach z cementem robole detektywi. x Niezły unik i zmiana tematu :P Ale nie odpuszczamy, dlaczego taki kasiasty korpo-rekin, ma kredyt hipoteczny w wieku 50 lat??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Wrozbela mysl co chcesz ale boli Cie srom to widac z 50 kilometrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego masz jeszcze kredyt???? no odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
To temat o seksie z piekna 18 latka ktorej lizaniem odbycik i o zasranej rogatej zonie a nie o finansach ciolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×