Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maselo6666

Co zrobić żeby się odkochać

Polecane posty

Gość Maselo6666

Witam mam problem z dziewczyną zakochałem się na zabój spotykałem się z nią często okazywała mi zainteresowanie a teraz jak odpisze to po pół dnia ignoruje mnie jak wyznalem jej miłość i powiedziałem ze jest najwspanialsza dziewczyna jaka spotkałem a ona się obraziła i powiedziała ze my możemy być jako koleżanka i kolega i dalej chce utrzymywać ze mną kontakt jak się odkochać bo nie daje rady juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystaw międzynoże geni, to cię pocieszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję . Miłość platoniczna jest najgorsza, nie zbuduje się związku gdy kocha tylko jedną osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kocham bez wzajemności i bardzo cierpię z tego powodu , uwielbienie to nie to samo co miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się doczekam , nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma recepty na to aby się odkochać, jasne odrzucenie daje większa szanse na to ze wytłumaczysz sobie ze ona Cię po prostu nie kocha, ale musi minąć trochę czasu. Gorzej jest gdy ktoś Cię zwodzi, oboje nie jesteście pewni i ukrywajcie uczucia. Wtedy wspomina się chwile gdy oboje nie mogliście się np nacieszyć sobą, wpatrzeni w siebie, lecz nikt nie odważył się zrobić kroku do przodu ze strachu przed odrzuceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urwij z nią kontakt. Ona chce nadal się kolejmgowac żeby lechtal jej ego, adorowal ja i chce mieć Cie w rezerwie- jak nikt ciekawszy się nie pojawi to łaskawie da Cie szansę, albo wypłacze Ci się w rękaw. Miej swój honor, nie daj zrobić z siebie rezerwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz to samo co przy zakochaniu tylko. Odwrotnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da rady tak po prostu się odkochać. Przechodzę przez to co Ty, u mnie nie było zbliżenia cielesnego, wycofaliśmy się z tego oboje. Nadal się widujemy czasem wśród znajomych. Taki stan trwa już trzy lata po każdym spotkaniu go rozpadam się na kawałki. Odrzuciłam każda z prob jego zbliżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym lekarstwem na odkochanie się jest nowa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym lekarstwem na nieszczęśliwą miłość jest nowa miłość. Nie zamykaj się w domu, szukaj A znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposób na skuteczne odkochanie Głupcy się śmieją z tego, a mądzi korzystają z tego sposobu. Wyobrażcie sobie, że stoicie od siebie w odległości około 1 m od siebie i jesteście z tą osobą powiązani setkami sznurów itp. Weżcie w wyobrażni ostry miecz do ręki. Jeżeli wierzycie w Anioła Stróża to poproszcie go żeby to z wami zrobił. Gdy nie jesteście wierzące, to zróbcie to sami. Tym mieczem które trzymacie w ręku przetnijcie te sznury. Gdyby za pierwszym razem zauroczenie pozostało, to powtóczie kilka razy, ale tylko raz dziennie. Najczęściej zauroczenie znika po pierwszym razem. Gdy zauroczenie wygaśnie, to można przejść do afirmacji o idealnego partnera. Podam to po przesłanie mi adresu e-maila. Zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ona cie nie chce to daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też walczę z tym uczuciem ponieważ jest nieodwzajemnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.09.21 weź, jeszcze się pochlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odkochiwać tylko zmężnieć, pojechać do niej i powiedzieć "ty suko masz mi teraz d*******y". Nie dziękuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też walczę z tym uczuciem ponieważ jest nieodwzajemnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwać kontakt zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Gena zamoczyć poduszkę w nocy, łzami, rzecz jadna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy co będzie po następnym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×