Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cerisek

kosmetyki Eveline. Seria rose evita. Facet szuka rady

Polecane posty

Cześć Chciałbym się zapytać o kosmetyki z serii rose evita. Żona ma urodziny i wiem,że jakiś kremik by ją uszczęśliwił. Kiedyś mówiła mi, że kremy nawilżające "zciągają" jej skórę i czuje się niekomfortowo ale ma tam jakąś resztkę i chce coś spróbować innego. Jak ma się to do kosmetyków z tej firmy? Chodzi mi o ten z tej strony https://sklep.eveline.eu/rose-revita-expert-l40743 Proszę o odpowiedzi gdyż urodziny już niedługo, a za bardzo się na tym nie znam. Pozdrawiam Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Producent żałosny, bo nawet składów na stronie nie podaje. A jak się już je znajdzie, to się okazuje, że cóż, nie bez powodu, bo one do zakupu na pewno nie zachęcą... Dużo lepszym wyborem będą kosmetyki Sylveco, Fitomed czy Vis Plantis np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej serii Rose Revita mam ten różany, nawilżająco-wygładzający 30+ i zdecydowanie mogę go polecić, nie pozostawia uczucia ściągnięcia, dobrze się wchłania. Jeśli żona lubi takie lekkie kremy, to będzie się jej podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisek
Laura_86 Dziękuje ci bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jakąś wielką znawczynią kosmetyków nie jestem, ale mam kremy od eveline m.in. własnie ten rose revita i według mnie jest ok. Trzeba przyznać że mocno nawilża więc idealny do skóry suchej. Smialo możesz kupic do testowania, te kosmetyki nie są drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak cie to boli Gość? Skąd masz pewność że te wpisy wszystkie są spamem i etc. Ty taki Robin Hood? Będziesz bronił internetu? Skoro chcesz bronic dobrych tekstów załóż forum i moderuj lub jakiś blog i wypowiedz się na ten temat. Ja mam też swój blog i pisze o różnych sprawach. Poza tym jak się zabiera głos to wypadało by się przedstawić jakoś a nie pozostawać anonimowym. A to mój adres bloga. http://kuzniatekstow.eu Jeśli chcesz i to cię uspokaja bądź tak się dowartościowujesz to zbrechtaj mnie też tam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×