Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chrzciny i slub koscielny

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie . Czy któraś z was robila takie przyjęcie? Ksiadz zaproponował nam abysmy połączyli te dwie uroczystości . Wczesniej o takim czymś nie słyszałam i zaczęliśmy sie nad tym zastanawiac jak to ma wygladać. Suknię mam już długą bardzo chciałbym ją założyć. Chcemy zaprosic tylko najbliższą rodzinę, wynająć lokal i ewentualnie dj.. tylko moja rodzina słysząc ten pomysł nie jest zachwycona i sama nie wiem jak to wszystlo zaplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie wygląda. Najpierw jest ślub, a po ślubie chrzest dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pytam o przebieg . Jak później to wygląda czy wynająć kogo do opieki zamówić pokój w lokalu osobny dla dziecka aby mogło spac i zeny ktos przy nim czuwał jesli np. Bedzie dj i tańczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam ci przebieg. Najpierw ślub, a po ślubie chrzest. Co jeszcze chcesz wiedzieć? Bo to o co teraz pytasz, to chyba powinnaś sama wiedzieć jak sobie przyjęcie zorganizować. Chcesz tańce i chcesz, żeby dziecko spało. To się chyba samo przez się rozumie, że powinnaś zorganizować to tak, aby pogodzić te dwie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy łóżko w kościele też będzie abyście na oczach gości mogli zrobić kolejne dziecko. Ja pieprzę ślub, chrzest, a może i pogrzeb od razu, a co tam jedna impreza i całe życie ogarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×