Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nawet nie wiem jak to sie stalo ze zostalam samotna w wieku 30 lat

Polecane posty

Gość Maniusia1987
Cała sztuka w tym, żeby dopasować się z kimś z kim masz szansę stanowić całość. Jak nie potrafisz znaleźć swoje połówki w realu, to może pomoże Ci aplikacja https://kissograph.com/ , to aplikacja randkowa (iOS i Android) zaprojektowana tak, by pomóc jej użytkownikom poznać naprawdę pasujące do nich osoby i zbudować długotrwałe relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wiesz, jak to się stało, autorko.Nie widzisz związku przyczynowo- skutkowego ? Masz problem ze zrozumieniem? Bawilas się, lubilas towarzystwo adoratorów, te zachwyty ci wystarczały , i tak płytko zlecialo ci 10 lat. Adoratorzy pobawili się z tobą, i pozakladali rodziny z kobietami mającymi jakąś..hmm,.głębię ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, baby durne stworzenia nie rozumieją, ze nie można mieć wszystkiego. Mało którego mężczyznę obchodzą studia, praca czy kariera, Przynajmniej jeśli dobrze zarabia. (Zwłaszcza to ostatnie mnie odrzuca. Nie lubię karierowiczek. Materiał na żony z nich żaden.) A kobiety po 30tce ani za bardzo urodziwe ani płodne. Z reguły bywa tek, że albo kariera albo rodzina. Gratuluję tym co się udało, ale większości się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powinieneś zamieszkać w Korei Północnej. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany co to za strach nami rządu. Sama presja. Nie ma jednej recepty na wszystko, ale 30 to jest normalny wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudolne babki, co nie potrafily znalezc milosci i sa juz w przejrzalym wieku, powinny znalezc sobie hobby i trzymac sie tego do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał, że ladne nie sa same. Jasne. Te w zwiazkach wszystkie takie pieknosci, ze niedobrze sie robi. Meżatki same pasztety zaniedbane. Najfajniejszych facetow przegapila? Haha. Jak widzę tych waszych konkubentow czy mężów to współczuję. Takie szczęśliwe. Myslalby kto. A zdradzaja sie na prawo i lewo i skarza na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes sama, bo jestes idealna i faceci sie ciebie boja. Za wysokie progi dla typowego polskiego Janusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim otoczeniu obserwuje ze te fajniesze kobiety ktore maja cos w glowie i czesto bardzo ladne zostaly same tak do 30 bo skupily sie na edukacji i karierze wiec nie przejmuj sie jak ktos napisal zobacz jak wyglada wieksozsc malzenstw -lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam różnie bywa... Owszem, są mężatki zaniedbane i niewykształcone, są singielki ładne z dobrą pracą , które wszystkich odrzucały, ale... są też takie co potrafiły to wszystko pogodzić, są ładne , zadbane, po strudiach i z dobrą pracą, które mają męzów i dzieci- i takich kobiet jest sporo. Część malzenst może i jest nieudanych- ale i część jest bardzo udanych i szczęśliwych, więc nie uogólniajnie- ok może troche ciężej jest to pogodzić żeby być aktakcyjną, wyszkształconą kobietą i założyć szczęśliwą rodzinę, ale sama znam takie kobiety ktorym sie to udalo, więc da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. sama mam przyjaciolke, ktora jest stomatologiem, jest naprawdę bardzo atrakcyjna i zadbana , w tamtym roku wziela slub i z tego co wiem są bardzo szczesliwi, staraja sie o dziecko. Mam też pare innych koleżanek, ktora podobnie to wszystko pogodzily. Wiec pisanie " cos za cos", "malzenstwa zwykle sa nieudane", "mezatki sa zaniedbane"- jest tylko pocieszaniem sie, a nie jest tak zawsze. Niektore kobiety po prostu skupily sie tylko na urodzie, a potem rodzinie, a niektore tylko na karierze i olaly relacje osobiste mowiac, ze jeszcze jest czas, ale to tylko one same tak soobie wybraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sama ile masz lat masz meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28, męża jeszcze nie ale narzeczonego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczyna samotnosci kobiet po 30 jest przeszlosc seksualna tylko dziewice maja szczesiwe mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic Ci z figury jak twarz masz brzydką. Ładne dziewczyny nigdy nie sa same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle, ze przeszlosc seksualna nie ma nic do tego, ja mialam dosc sporo partnerow seksualnych, a jednak jestem po studiach, mam prace w zawodzie, narzeczonego, wiec wyszlam na ludzi ;) O wiele gorsze jest wg. mnie np. czeste picie , cpanie w mlodosci, olewanie studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:31- czasem ładne są same, ale przeważnie w dwóch przypadkach: - jak są samotniczkami i nigdzie nie wychodzą to i nie poznają - są wybredne i odrzucają facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, ja mialam dosc sporo partnerow seksualnych x a on o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chdziłaś na randki, ale nie traktowałaś ich poważnie ? Masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to autorko będziesz miała już pod górkę. Kobieta trzydziestoletnia to już nie jest świeży "towar", a i facetów fajnych znacznie mniej. W dodatku oni wolą młodsze, z lepszym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te puszczalskie najpredzej znajduja faceta te ciche maja problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No będzie autorce trudniej, ale jesli jeszcze jest atrakcyjna i wyglada w miare mlodo, poza tym ma fajny charakter i zmieni swoje podejscie przede wszystkim to ma spore szanse kogos poznac. 20 lat temu mialaby mniejsze szanse bo malzenstwa byly bardziej trwale, a teraz 1/3 malzenstw sie rozwodzi, wiec sporo jest facetow po rozstaniach, rozwodnikow, czasem singli... albo moze poznac tez kilka lat mlodszego jesli dobrze wygląda. Moja 45 letnia sąsiadka rozwodka sobie nawet znalazła faceta też rozwodnika, choc najmlodziej to ona juz nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:06- w wieku 30 lat mozna miec jeszcze bardzo fajne cialo, wrecz idealne o ile sie o nie dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrze ci tak! Teraz wykształconych singli jest na pęczki, wszędzie. Z mojej byłej klasy z liceum też prawie wszyscy sami tringle 30 letni, z wyższym i co z tego? Nie udało się nikogo poderwać, albo zatrzymać na dłużej. Słabe coś tn nasze moce. Witaj w klubie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
single ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie ladne kobiety w wieku 30 lat sa zajete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka kokietuje forumowiczów, począwszy od tytułowego pytania. Może odpowiedź jest prosta - nie umie nic z siebie dać drugiemu czlowiekowi. Egoistka, narcyzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat to jest jeszcze mlodosc. Może juz nie jest sie tak mlodym jak w wieku 20 lat, ale jeszcze mozna kogos poznac, mozna swietnie wygladac i w ogole wiec glowa do gory :) O ile zmienisz bledy ktore popelnialas pewnie kogos poznasz. Nie masz w koncu 40, czy 50 lat, a i w takim wieku kobiety kogos poznaja, nawet babcie w sanatorium ;) Takze spoko mamy XXI wiek, a Ty jestes jeszcze mloda, tylko nie zwlekaj z tym szukaniem za bardzo bo np. za jakies 5 lat, bedzie Ci juz trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi, Dobrze zatem jakie to bledy? I co mam konkretnie robic aby kogos poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×