Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wystrój okien

Polecane posty

Gość gość

Dzeiwczyny jestem własnie po remoncie i nie wiem co zawiesic w oknach. Na pewno nie żakardowe firanki, ani takie z woalu. Mam na stałe zawieszone rolety i szukam jakiegoś pomysłu. NIE LINKÓW Z REKLAMAMI! Rolety rzymskie są fajne ale drogie. Mam 3 okna plus duże tarasowe, więc kosztowały by fortune. Macie pomysły na jakieś fajne ekrany albo coś innego co wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rzymskie z leroya jeśli pasuje ci wymiar to są spoko podobno te z ikea też dają radę ale u mnie są za małe. Niestety na duże okna balkonowe niema ale kupiłam w uniwersalnym kolorze więc uszyje je na allegro i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki sprawdzę na stronie w LM. Patryłam na allegro to najtanie 150 jedno okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówkafirankówka
no a jak Ci wytłumaczyć o co chodzi, bez wysyłania przykładu, jeśli jest to produkt, który nie jest znany? jeśli nie żakard i nie woal, to jest taki typ firanek, która praktycznie są niewidoczne, widoczne są tylko wzory, wiszą jakby na oknie bez zakrywania ich, a nocą połyskują złotymi drobinkami. po zdjęciu bym nie podejrzewała jaki dają efekt.... no ale mam takie i wiem, że wyglądają bosko a okno nie jest "firankowe": http://www.tekstylia.abc24.pl/default.asp?kat=94839&pro=856960 jeszcze to jest bardzo ciekawe, materiał ten sam, tylko wykończenie inne http://www.tekstylia.abc24.pl/default.asp?kat=94836&pro=876027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówkafirankówka
no i wcale nie wkleiły się linki, które chciałam, pokasowało końcówki, więc nie dało sie zrobić odnośnika do tych modeli, które Ci chciałam pokazac... z 2 linku 3 i 5 pozycja, z pierwszego 15sta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina2333
Dla mnie firanki i zasłony to zbieracze kurzu. Raczej bym się na nie nie zdecydowała. Jak dla mnie w grę wchodzą tylko żaluzje lub rolety zewnętrzne. Wybór jest naprawdę spory, tutaj np. http://naokno.pl . Przy odrobinie wysiłku każdy powinien znaleźć coś, co przypadnie mu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka

według mnie to plisy sa idealnym rozwiązaniem. Wyglądają nowocześnie i elegancko. A przy tym są ok pod tym względem że można moderować zaciemnienie. Zerknij sobie na ofertę plis Nafi plisa.sklep.pl - ja je mam i jestem z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

według mnie to plisy sa idealnym rozwiązaniem. Wyglądają nowocześnie i elegancko. A przy tym są ok pod tym względem że można moderować zaciemnienie. Zerknij sobie na ofertę plis Nafi plisa.sklep.pl - ja je mam i jestem z nich zadowolona

Beznadziejne są te plisy. Nie warto. A firma choojowa, ma swoich klientów za ...ów, bo myślą że się nabiorą na kryptoreklamę na kafe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×