Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_przyszla

po pordzie

Polecane posty

Gość ciekawa_przyszla

witam! jestem w 5 miesiacu ciazy.. taki mam okres ostatnio ze zastanawiam sie nad wszystkim co zwiazane z moim stanem i stanem po porodzie:) chcialabym zadac mama niedyskretne pytanie- jak wyglada cipka po porodzie? chodzi mi o okres tuz po i ogolnie o zmiany przed i po wygojeniu.. nasluchalam sie ze pozszywana nie wyglada najlepiej.. martwie sie tym ze wzgledu na mojego meza.. chcialabym nie wstydzic sie tego co "tam mam".. i czy sex po porodzie jest taki sam czy moze bede tam szersza? czy wszystko wroci do normy? dziekuje z gory za odpowiedzi..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj w książce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_przyszla
nie wiem poc o takie odpowiedzi! poprostu nie rozumiem osoby ktora kilka na topic i pisze jakies zlosliwe uwagi.. dla mnie zadne pytanie nie jest glupie.. i jakos dojrzale kobiety/ przyszle mamy nie powinny sie dziwic takiemu pytaniu.... skad mam to niby wiedziec?? nie wiem wiec pytam... a odsylac do ksiazki mozna tu kazdego wiec bardzo dziekuje zezgredzialej Pani za kometarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie
wszystko się zmienia. Przynajmniej w moim przypadku tak się stało, bo przewartościował mi się świat. Akurat mój mąż był ze mną przy porodach naszych chłopców i nie zauwaqżyłam żeby wygląd mojej cipki miał znaczenie dla jego pożądania. To raczej ja zwolniłam tempo, bo po prostu spadło mi libido. Ze zmęczenia i nadmiaru nowych obowiązków. Ale po tym pierwszym słabszym okresie sex w naszym małżeństwie jest jeszcze lepszy niż przed dziećmi. Ja pełniej go przeżywam, co cieszy i mnie i mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
W miom przypadku nic sie nie zmieniło, wogole nie widać, gdzie bylo szycie. Ja, ani mój mąż nie odczuwamy, żebym była "szersza'. jedynym moim problemem jest to, że po porodzie jakoś straciłam ochotę na seks, ale czekam i mam nadzieję, że wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
W miom przypadku nic sie nie zmieniło, wogole nie widać, gdzie bylo szycie. Ja, ani mój mąż nie odczuwamy, żebym była "szersza'. jedynym moim problemem jest to, że po porodzie jakoś straciłam ochotę na seks, ale czekam i mam nadzieję, że wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spy
hmmmmm, kiedyś czytałam w ksiażce, ze wiekszość kobiet po uredzeniu dziecka czrpie wiecej przyjemnośi z seksu :) (nie od razu, to oczywiste, ale po jakims czasie). To tyle co dowiedziałam sie z książek ;) Może jeszcze jakaś mama sie wypowie... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spy
dotyczy to tez babek rodzacych przez cesarke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Sama dopiero tego doświadczę, więc nie wiem, ale moja przyjaciółka ma już 2 synów i też ja o to kiedys zapytałam. No i powiedziała mi że po porodzie sex jest o wiele bardziej satysfakcjonujący ( rodziła naturalnie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska25
po porodzie seks jest dla mnie taki sam z jednym wyjatkiem teraz moge sie kochac tylko raz bo potem juz mnie boli moze dlatego ze mialam ciezki porod 25 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne pytanko
dotyczace bolu czy to wszystko bardzo boli? :( ten caly porod... kiedy boli najbardziej, przed, po, w trakcie, w ktorym momencie najbardziej i jaki to jets bol? jak nacinaja krocze, jak je zszywaja??? blagam odpowiedzcie, tak bardzo sie boje tego bolu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam znieczulenie
i całe szczęscie że się na nie zdecydowałam, bo bóle miałam nie książkowe, tylko na full od samego początku co minutę... polecam, to jest rewelacja ! A co do seksu po porodzie, to nie widzę jakiejś specjalnej różnicy, oprócz tego ze rzadziej mam na niego ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci radze
idz do szkoly rodzenia. Bedziesz tak zajeta wlasciwym oddychaniem, ze (tak bylo u mnie) najwiekszy bol tylko niewiele roznil sie od bolu miesiaczkowego. Natomiast naciecie jest wtedy, kiedy skora jest najbardziej rozciagnieta i w ogole sie tego nie czuje (pisze o swoim przypadku, bo inni moga to odczuwac inaczej. Bardziej przykre bylo dla mnie zszywanie i pierwsze pojscie do wc na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska 25
o bolach porodowych nie bede pisac bo tylko wystrasze przyszle mamy powiem jedno kazda ma taki porod jaki jest w stanie przezyc a nacinania krocza nie czuje sie wogole i niewiadomo kiedy bylo naciete bo odbywa sie to w momencie silnego dkurczu porodowego tak ze czujesz skurcz a nie nacinanie a zszywanie wogole nie bolalo bo mialam znieczulenie ja o nie nie prosilam sami mi dali ale jezeli nie dadza to mozna porosic bo ma sie prawo do tego znieczulenia i jest ono za darmo. najgorzej jest potem wejsc na lozko szpitalne bo jest wysokie a zszyte krocze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To co to był za szpital
Bo mnie do łóżka dowieźli, a potem sami położyli... dziewczyny teraz jest dużo prywatnych klinik które mają z funduszem podpisane umowy i pobyt tam jest za friko... tam jest lepiej niż w domu ! nie dajcie sie wrobic w państwowe szpitale bo to rzeźnie są.... jak np. samodzielne kładzenie się na wysokie łóżko ! Horror... ja bylam w Krakowie, jestem bardzo zadowolona, dalej tam chodzę do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
moja znajmoma zmarła przy porodzie, dziecko też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska25
mnie tez do sali odwiezli na wozku, i polozyli, ale potem jak juz sama wstajesz do dziecka czy np do lazienki to boli bo znieczulenie juz minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×