Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przytulanka6

Jaki wózek pomocy

Polecane posty

Gość Przytulanka6

Witam. W grudniu zostanę Mamusia. Od dłuższego czasu rozglądam się za wózkami. Niestety jest taki wybór i przedział cenowy że głowa boli. Bardzo podoba mi się wózek baby merc faster w kolorze biało miętowym. Może któraś mama ma doświadczenia z tą firmą i moglaby się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Anex Sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_mama
widzę że ane się już pojawił ale napisze bo warto, od ponad roku użytkujemy wózek ane sport i naprawdę polecam, wózke na każdy teren, dziecko mam w nim dużo miejsca, przy spacerówce trzeba wyregulować pasy na początku i jeździć, długa budka chroni od słońca i deszczu, dla mnie plusem dużo kosz na zakupy, przejeździmy pewnie jeszcze zimę bo świetnie radzi sobie na śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, jest bardzo dużo wózków naprawdę dobrych, choć może nie tak ładnych jak amelis hugo, ja się zdecydowałam właśnie na ten ze względu na podwójną amortyzację i dobrą wentylację bo potrzebowałam wózka na lato i też pod tym względem wybierałam wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam anex sporta rudego i naprawde super sie prowadzil i dal rade nawet w gorach. Teraz spodziewam sie drugiego dziecka i gdyby nie to ze bedzie miala roznica wieku i musze kupic wozek podwojny to kupilabym anex crossa. Bardzo nad tym ubolewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×