Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kobiety z dużą.

Polecane posty

Gość gość

Rozstałem się pięć lat temu z kobietą, która była miłością mojego życia, przynajmniej dotychczasowego. Potem poznałem inną. Czuję się w tym związku jak niesiony falą na łódce bez steru. Nie narzekam, bo delikatna bryza jej dobroci i czułości otula moją duszę, ale.... tęsknię za huraganem, który miałby postać kobiety o następujących parametrach użytkowych: - oczytana jak Hannah Arendt (nie, nie była u Wojewódzkiego na kozetce); - dobra jak matka Teresa i równie bogata (święta zostawiła po sobie grube tysiące dolarów, w zamian za co kościół katolicki doprawił jej aurolę) - z pupą jak Jennifer Lopez - z piersiami jak Katarzyna Figura. Dobra, pójdę na kompromis. Mogą być małe cycki. Reasumując, po prostu k... w nocy, dama w dzień, inspiracja dla mnie dzień i w nocy. Nikomu nie ukradniemy chwil szczęścia, stworzymy je sami. Napisz do mnie. PS. NIE SZUKAM SEKSU, szukam inspiracji, iskry, rozmów, bliskości.... PS. A może po prostu nie mam odwagi rozstać się z obecną kobietą, bo samotność, bo zawód, bo ból, a tak naprawdę chciałbym mieć jeszcze blond córeczkę i pełną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pasuje idealnie ale piszesz za pozno! Jestem zajeta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 :-) jestes zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale opis piękny. No i wiesz czego chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×