Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sylwiaaaaa21

Gdy on chce mnie nie ma, gdy ja go

Polecane posty

Gość Sylwiaaaaa21

Jesteśmy w związku 3,5 roku. Zarówno ja (21 lat) jak i on (26 lat) nadal mieszkamy z rodzicami. On czeka aż ja skończę studium i wtedy planujemy przeprowadzkę. Problemem jest to ,że nie dochodzi u nas często do zbliżeń. Twierdzi, że ja mam ochotę gdy on jest zmęczony albo mamy inne plany (choć cały czas mam ochotę a on jakby tego nie widział! Nawet nie reaguje na moje sprośne teksty a gdy już postawie malego to dba o zaspokojenie wyłącznie siebie :() A z jego strony jest ochota w godzinach porannych -gdy ja pracuję . Widzimy się wyłącznie popołudniami/wieczorami co trzeci dzien ale nie nocujemy u siebie -jego rodzina jest bardzo religijna. Twierdzi,że on musi zaspokajać się sam i ma ochotę tylko gdy mnie nie ma. Jak już jestem popołudniami czy wieczorami obmaca mnie na łóżku ...pewnie... Ale poza tym żadnej inicjatywy .. nie wiem co robić :(

Gość Sylwiaaaaa21
Ps ciężko wprowadzać urozmaicenia jakiekolwiek gdy za ścianą jego/moi rodzice tez po pracy. Cały czas w jednej pozycji co jest najmniejszy halas, po cichu (choć uwielbiam pokrzyczec) . Jestem otwarta - seks oralny, normalny. Był również analny ale nie sprawia mi żadnej przyjemności i często jest bolesny. Mówiłam mu , to gdy do czegoś zaczyna dochodzić jest "a mogę w tyłek?" I wszystko całe podniecenie pryska. Gdy kupię sobie nową bieliznę jest bo jest mam takie wrazenie...O hotelu nie ma mowy , plenerze - boi się ,że kogoś znajomego spotka . Jestem bezsilna.

Gość gość
Sylwio czy to Twój pierwszy mężczyzna?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować