Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pytanie o mode meska.

Polecane posty

Gość gość

Kobiety odpowiedzcie mi na jedno pytanie, dlaczego spodnie męskie, są coraz bardziej obcisłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, wkradla sie komercja, ale podnosze temat, moze ktos kto sie orientuje w modzie, wyjasni mi to? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędność materiału? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz, poszperalem w necie i... z tego co widze, to za pare lat bedzie moda na "spodnie" taka sama dla M jak i dla K. Czyli chcac miec normalne spodnie, trzeba zaczac robic zapasy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż odkrył całkiem nie dawno fajowy sklep z ciuchami http://www.victor-moda.pl/. Można u nich kupić garnitury i inne dodatki, koszule,marynarki i tym podobne. Sklep oferuję super ceny i doskonałą jakość materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż bardzo lubi takie spodnie typu slim i ma chyba takich spodni z 10 par. Najczęściej takie spodnie kupuję po super cenie w tym sklepie z modą męską https://adrianocalitri.pl/k10,spodnie.html/. W tym sklepie można kupić też całą kolekcję ubrań od góry do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna powinien być elegancki nie tylko w pracy ale każdego dnia. Bardzo fajne ubrania dla Panów można kupić w www.adrianocalitri.pl . Mój mąż tu się zaopatruję i kupuję wszystkie dodatki takie jak krawaty, paski i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkas
mój mężczyzna lub eleganckie ubrania kupowane w noor.pl - fajne ciuchy, dobrej jakości i dobrze skrojone! i dzięki temu mam eleganckiego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modny mężczyzna powinien posiadać również odpowiednie, markowe obuwie i tutaj mogę zdecydowanie polecić www.Alfasan.pl gdzie jest szeroki wybór oraz niższe ceny obuwia, galanterii skórzanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż ubiera się w tu http://www.victor-moda.pl/ - i wygląda najlepiej na świecie. Od czasu do czasu i ja mu coś kupię z tej strony i jest zawsze zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Akurat wypowiem się co do spodni ponieważ ten temat mnie też intryguje, albo raczej bardziej... irytuje Oszczędność materiału względem spodni dla facetów śmiem wątpić, kiedyś jak się kupowało spodnie rozmiar M to to był rozmiar M, teraz osobiście muszę kupować spodnie L żeby mieć jak M, uwarzam, że to po prostu skandal. Wydaje mi się, że moda damska wkrada się w męską i stąd nagle się okazuje, że jesteśmy czasami skazani, na jakieś obrzydliwe, obcisłe jeansy, bo innych w sklepie nie było. Wynikało by z tego, że faceci stają się coraz mniej męscy a jakiś globalny system próbuje nas pozbawić tożsamości płciowej, czyli jednym słowem wszyscy ubrani tak samo, jeszcze wkrótce stanie się modne bieranie przez facetów biustonoszy. No ale to już w sumie tak bardziej ironizuję. Koniecznie trzeba robić zapasy, może trenda się za jakiś czas zmienią (w sumie ta cała moda jest bardziej zmienna niż giełda) a facet nie kobieta, kilka lat w jednych spodniach może chodzić. A na końcu apel: Mężczyźni, faceci, chłopaki... nie dajmy się obcisłym spodniom i wyrzućmy tą dziwną, bezpłciową modę do kosza. Żeby nie było sytuacji w stylu... normalny zdrowy facet nie może sobie kupić normalnych, po prostu normalnych jeansów bo są same obcisłe, aż... wiadomo gdzie jest nie przyjemnie (kto facet ten napewno wie) Chociaż jest jeden typ spodni... typ, chyba tak to mogę nazwać, gdzie nigdy nie będzie obcisłych. A są to po prostu spodnie bojówki, wiecie takie jak od munduru, no ale weź sobie w tym po ulicy chodź, albo spróbuj się elegancko ubrać do tego, no trochę nie wypał, no ale jak innych nie będzie... to co zrobić. A na koniec kupuję sobie portfel, chcę taki no... normalny męski portfel i znalazłem sobie coś takiego: https://malykuferek.pl/produktymeskie Co sądzicie? Zresztą w sumie i tak go kupie, nawet jak mi ktoś tutaj da jakieś lepsze propozycję po prostu ze względu na cenę, jest bardzo fajna i wydaje mi się, że współgra do jakości. Pozdrawiam wszystkich facetów nie dajmy się panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno mnie obchodzi twoj portwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Odpowiadając na pytanie autora postu: Czasem po prostu wchodzi dana moda, raz są to spodnie typu dzwony, za drugim razem bardzo obcisłe :) Nie ma reguły, co będzie modne w następnym sezonie nikt tego nie wie. Moja rada jest taka: jeśli z jakiejś przyczyny akurat nie leżą Ci spodnie nieco bardziej obcisłe, noś takie które akurat nie mają tej opcji. Z nie przylegających do nóg, z obniżonym krokiem męskie znam takie: BLAKE TAPERED z cross jeans. Wszystko zależy od Ciebie co będziesz nosił, nie musisz być na topie i nosić akurat tego czego nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię takie sklepiki, które nie są aż takie znane jak wiodące sklepy bo można w nich znaleźć bardzo fajne ubrania . Ja ubieram się http://www.victor-moda.pl/ i tu znalazłem wszystko to co chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz koszulki szyte na zamówienie w easetailored.com/produkty/ i według mnie to najbardziej się opłaca w tym momencie. Jeżeli nie trafisz z dopasowaniem to dają gwarancję uszycia kolejnej bezpłatnie, ale to podobno bardzo rzadko się zdarza. Piorę często, szybkie pranie i nic się złego nie dzieje, ani z kolorem, ani jakością bawełny, więc to na ogromny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że jest coraz więcej męskich spodni z wąską nogawką. I co gorsze, coraz więcej facetów takie spodnie kupuje. Ale np w sklepie Cross Jeans możesz kupić spodnie - fason Straigh fit oraz Regular fit. Charakteryzuję się regularnym stanem  i prostą nogawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2022 o 18:59, gotb napisał:

Żeby atrybuty podkreślać 😄 

 

Padłam🤣

Niedługo pewnie nie będą zaszywać kieszeni 😆

Trochę Wam (niektórym 😆) jednak współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, #Małgośka# napisał:

Padłam🤣

Niedługo pewnie nie będą zaszywać kieszeni 😆

Trochę Wam (niektórym 😆) jednak współczuję.

Ta wersja druga to nieczęsto, ale wersja pierwsza, spoczynkowa, to dość często.  Tak, zauważam te mniej dyskretne zerknięcia 😄 Ostatnio jakieś małolaty mi fotki robiły w autobusie 😄 Wydawało im się, że nie widzę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gotb napisał:

Ta wersja druga to nieczęsto, ale wersja pierwsza, spoczynkowa, to dość często.  Tak, zauważam te mniej dyskretne zerknięcia 😄 Ostatnio jakieś małolaty mi fotki robiły w autobusie 😄 Wydawało im się, że nie widzę 😄 

Mnie to osobiście bawi taki strój i takie kogucie zachowanie XD Akurat, robiły zdjęcia w autobusie Twojemu prezesowi, aleś sobie wymyślił XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, #Małgośka# napisał:

Mnie to osobiście bawi taki strój i takie kogucie zachowanie XD Akurat, robiły zdjęcia w autobusie Twojemu prezesowi, aleś sobie wymyślił XD 

No nie celowały telefonem w moją twarz zdecydowanie 🙂 A chichoty i szepty na ucho trwały długo... Też miałem ubaw 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gotb napisał:

No nie celowały telefonem w moją twarz zdecydowanie 🙂 A chichoty i szepty na ucho trwały długo... Też miałem ubaw 😄 

A skąd wiesz, że to o Tobie?

Poza tym widać, że Ci się to podobało, a to już mało smaczne, skoro to były małolaty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, #Małgośka# napisał:

A skąd wiesz, że to o Tobie?

Poza tym widać, że Ci się to podobało, a to już mało smaczne, skoro to były małolaty.

 

Stałem metr od ich foteli, nie było wątpliwości jakie widoki sprawiają im uciechę 🙂 

A małolaty były już raczej w wieku legalnym, ale nie wykonywałem żadnych akcji, nie jestem księdzem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo workowate ciuchy są obrzydliwe, a tak to miło popatrzeć na fajne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×