Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ideał kobiety wg mnie. Zgadzacie się?

Polecane posty

Gość gość

1. szantynka, albo brunetka 2. dlugie włosy, lekko falowane, geste i zdrowe 3. wzrost nie za wysoki ok 160 najlepiej 4. drobna sylwetka , ale z kraglosciami 5. dosc duzy biust, ale naturalny 6. lekko opalona ale bez przesady 7. ubierajaca sie dziewczeco w sukienki najlepiej, ale i prosto, klasycznie i niweyzywająco 8. zadbana z lekkkim makijazem 9. z bardzo ladną buzią najlepiej duze oczy, maly nos, pelne usta 10. mloda lub mlodo wygladająca 11. lekko wysportowana zeby nie miala cellulitu, ale tez bez przesady 12. z zaznaczona wyraznie talia i biodrami 13. dlugie nogi w stosunku do calego ciala 14. male stopy, ladne dlonie 15. uwzywajaca pieknych perfum i delikatnych jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze: 16. oczy najlepiej niebieskie 17. dlugie rzesy 18. dosc biale i rowne zęby, ale naturalne, nie sztucznie wybielane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z chakteru: - na początku trudna do zdobycia, potem kochająca i ciepła - trochę nieśmiała, ale i potrafiąca byc pewna siebie -kochajaca seks, ale nie puszczalska- kochajaca seks z tym jedynym - ambitna -inteligentna, ale nie przemadrzala - wierna - z poczuciem humoru -trochę kokietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czego ci ta chudzina wygeneruje te duże cycki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma byc chudziną, ale szczupła z duzymi piersiami najlepiej C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c to nie sa duże, ale spoko marzenia nic nie kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się chłopie rozmarzyłeś...ciekawe czy ty pasujesz do takiej lali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah ale ja jestem kobietą ;) to to hetero, ale opisałam po prostu ideał kobiety wg mnie. Sama do takiego daze, choc jeszcze mi troche brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16. ma penisa lub przynajmniej strapona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątek założył ten 114-kilogramowy przegryw mieniący się mianem tez "bicepsa", majacy kafe otarte w 5 przegladarkach po kilkoma nickami lub bez zalogowania, a oto jego marzenia, ktore nigdy sie nie spełnią......smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie to ze noszę miseczkę B i mam lekko krzywy zgryz to bylabym ideałem :D bo wszystko inne się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D hahaha smerfetka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nie ma takich nigdzie? :) nie wierzę.. poprostu trzeba poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te opisy, to niestety nic mi to nie mówi. Te same bowiem cechy może mieć ktoś bardzo piękny i niezwykle szpetny. Wszystko zależy od tego jak te poszczególne elementy ze sobą współgrają, i co je łączy ze sobą. Dlatego nie można tak generalizować. Najlepiej za przykład użyć konkretnej fotki. Poza tym na urodę ma również wpływ nie tylko to co jest statyczne, ale także mimika, grymasy twarzy, które potrafią być niezwykle uroczą, i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby do takiego ideału pasować i go zdobyć musisz być mega przystojnym modelem, mieć miliony na koncie i kuśkę minimum 20 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 wzr i długie nogi, hohoho hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 160 wzr i długie nogi, hohoho hahaha.... no takie 1.10m czyli na korpus i głowe zostaje 50cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś 160 wzr i długie nogi, hohoho hahaha.... no takie 1.10m czyli na korpus i głowe zostaje 50cm smiech.gif Głowa 30cm to na korpus zostaje 20cm i gdzie te duże cycki? pod brodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głowa 30cm x To nie głowa tylko arbuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki chce gość duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak ideał kobiety, czy mężczyzny. To zależy od gustu. Dla jednych ideałem będzie długonoga lala, dla drugich kobitka, przy kości. Jedni wolą blondynki, drudzy ciemnowłose, a jeszcze innych kręcą rude. To co podoba się tobie nie oznacza, że spodoba się wszystkim. Trochę to sobie dziwnie wymyśliłaś bo wykreowałaś niby to ideał na swoim przykładzie. Akurat dziwnym trafem ta idealna kobieta powinna być twojego wzrostu, mieć Twój rozmiar miseczki, czy numer buta. Eh zgrozo, nigdy nie będziesz ideałem, bo każdy lubi co innego. Ale powodzenia w byciu naiwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki to co najmniej D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosna lista pobożnych życzeń Panów co do wymarzonej kurtyzany: tak to możecie Panowie w burdelu przebierać, a nie realnym życiu babie rośnie brzuch po ślubie, dwie-trzy ciąże i oponka się nad wami buja, starzeje, brzydnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×