Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dorodny penis to podstawa samca alfa

Polecane posty

Gość gość

Niech się właściciele mikrusów nie pocieszają, że technika to wszystko, że mały to wariat: spory penis to podstawa nie tylko wyśmienitego seksu ale też samopoczucia posiadacza. Spora parówa w spoczynku to ładnie wypełnione kąpielówki i spodnie, brak kompleksów na siłowni, basenie, plaży, czy pod prysznicem. Spojrzenia zazdrości od innych facetów i pożądania od dziewczyn. Ładnie i zauważalnie się też w spodniach prezentuje spory sprzęt przy użyciu odpowiedniej bielizny lub jej braku. Oraz fajnie jak dziewczyna ma co chwycić nie dwoma palcami, ale całą dłonią na początku igraszek łóżkowych. To nie musi być mega-parówa, ponad 20-centymetrowa, co boli dziewczynę przy stosunku. Fiut co ma 12-15 cm gdy wisi i do tego słuszny obwód, może rosnąć we wzwodzie niedużo, bo już na wstępie jest niezły. Lepszy taki spory w spoczynku co urośnie do 16-20 cm, niż 4cm mikrus co zwiększy się aż 4 razy i będzie 16cm chudej parówki. Zgadzacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:41 Kompleksów małych piersi i brzydkiego ryja nie uleczysz takimi wpisami. Najbardziej podniecająca jest inteligencja której tobie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być 22-31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to szczęście że mam 15 cm i nie jestem w zainteresowaniu takich idiotek jak ty uf ułożyło mi. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 cm w zwisie... pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruby portwel to podstawa samca alfa. Taki samiec bierze tylko co najlepsze. Kobieta ma być wysoka, ładna buzia duże piersi ciasna pochwa. Na pasztety nawet taki samiec nie zwraca uwagi. B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorodne Cycki i zgrabny tyłek oraz małoużywana myszka to podstawa u kobiety którą warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TACO
A nasze koleżanki, piękne jak lalki Barbie Pod koniec tańców wyglądają jak laleczki voodoo Jeden Pan się wozi, jakby miał z osiem f i u t ó w Raybany w klubie? Myśli chyba, że jest Bono z U2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×