Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Infekcje przez leki

Polecane posty

Gość gość

Hej mam problem otoz miałam nieregularna miesiączka gin przepisał mi luteine dopochwowo mam po niej okropne upławy i swędzenie. Jak na to zaradzić czy używać jakiejś preparatów typu Laktovaginal itp. Proszę o pomoc z góry dziękuję. Dodam że wyjechałam za granicę i nie mam jak skontaktować się z moim dotychczasowym ginekologiem. Jesteśmy w trakcie starania o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Koniecznie zastosować jakieś preparaty typu Lactovaginal (z pałeczkami kwasu mlekowego), aby odbudować normalną florę bakteryjną.Dodatkowo polecam przyjmować probiotyki doustnie-także w formie jogurtów, kefirów.Prócz tego łagodzące i antybakteryjne żele do higieny intymnej, np.z kwasem mlekowym czy korą dębu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne żele do higieny intymnej lepiej szare mydło jeleń które używam od lat !! a nie jakieś badziewie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chwilę obecną używam lactacyd niestety po szarym mydle było jeszcze gorzej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Mydło, nawet szare, ma odczyn ZASADOWY.Prawidłowe środowisko pochwy jest lekko kwaśne.Preparaty do higieny intymnej też powinny takie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×