Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ciekawy jakie pasje mają ludzie

Polecane posty

Gość gość

Ale pasje takie prawdziwe, a nie seriale w tv albo wszystko pobieżnie. Dzisiaj kładzie się na to wielki nacisk, ale ile ludzi tak naprawdę się czemuś poświęca całym sercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trainspotting i wszystko, co z koleją powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam: teatr i muzykę. Poświęcam swój czas i pieniądze, żeby się realizować w tych dwóch pasjach. Dodatkowo - samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam: teatr i muzykę. Poświęcam swój czas i pieniądze xx tzn chodzisz do teatru i kupujesz plyty czy spiewasz, tworzysz muzyke i grasz amatorsko w przedstawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka, piłka nożna (konkretnie jeden zespół) i sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ashtanga yoga i pole dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu nie rozumiecie czym jest pasja - pasja to jest cos tworczego, cos co pochlania, a nie hobby zwykle. Ci ktorzy pisza "muzyka - tworzycie ja czy sluchacie eski. Czytacie biografie muzykow itd? Sport - gracie w druzynie czy w tv? Jesli tv i eska toto jest hobby co najwyzej. I to niejest pojazd zaden, ja sama sie zastanawiam, czy ja mam jakas pasje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jeden pasjonuje się ścigaczami drugi rowerami wyczynowymi trzeci szybkimi samochodami a ja kocham taniec ale poprzestaje na kolekcjonowaniu dużych figurek porcelanowych oraz ciekawych znaczków i kartek pocztowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ashtanga yoga i pole dance no i to jest pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, tak samo kibicowanie może być pasja (bierne)jakiemuś zespolowi a bieganie (czynne) to np hobby. Miedzy pojeciami pasja i hobby jest tylko roznica moim zdaniem w oddawaniu sie temu. Pasja moze byc nawet sranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma wrodzona pasje czy talent do tworczych rzeczy, wszystko inne to takze pasje jesli są szczere i wychodza z naszego wnetrza. Co to za pasja na pokaz by sie komus przypodobac, czy wydawac bardziej atrakcyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty Autorko? Masz jakieś pasje, bądź jedną przynajmniej? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypytywanie innych o pasje, to jak krzyk na pustyni! Każdy musi znaleźć swoje, wg własnych zainteresowań i upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię rysować/malować i ćwiczyć, ale nie wiem czy nazwałabym to moją pasją. W obu jestem co najwyżej średnia. Uwielbiam też spacery po naturze albo po mieście, ale nie mam niestety zbyt wielu okazji żeby to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - od 15 lat gram półprofesjonalnie w teatrze. Śpiewam w kilku zespołach, komponuję, nagrywam swoje rzeczy, gram nawet autorskie koncerty. A poza tym chodzę do teatru (potrafię pojechać do innego kraju żeby zobaczyć spektakl, który jest tego warty) i kupuję płyty :) Trzeba się uczyć od najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię odgarniać śnieg w zimie. Czasem proszę sąsiadów aby pozwolili mi odgarniać na ich posesjach. To mnie odpręża, praca na świeżym powietrzu, samo zdrowie. Polecam.W lecie koszę trawę(tylko u siebie) ale to nie to samo. Upał, pot, nic fajnego.Z trawy bałwana nie ulepisz.A nie ma nic lepszego niż bałwan ulepiony ze świeżego, bielutkiego , mokrego śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się masturbuję. Na nic więcej nie starcza mi czasu. Dużo pracuję.Ale zawsze to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×