Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Błąd

Polecane posty

Gość gość

Witam. Piszę tutaj, bo może jest ze mną coś nie tak, ale chyba zniszczyłem życie swojej przyjaciółce. Sprawy mają się następująco. Ona ma narzeczonego, ja jestem singlem. Pracujemy razem w tej samej pracy. Był taki moment, że często przebywaliśmy sami w jednym pomieszczeniu i był flirt i prawie doszło do pocałunku. Gnębiły nas wyrzuty sumienia więc szybko zakończyliśmy ten romans. Ale ja o tej sytuacje opowiedziałem dwóm osobom z mojego pokoju, to było ponad 2 miesiące temu. Dzisiaj ona się dowiedziała tego, że o tym opowiedziałem i chyba mnie znienawidziła. Oczywiście uważam, że zrobiłem błąd i źle się z tym czuję i wiem, że nie powinienem zrobić jej takiej rzeczy. Jest zdruzgotana. Jeśli jej narzeczony dowie się o tym, to zniszczyłem dziewczynie życie. Czuję się podle, wiem że ona jeszcze gorzej niż ja. Nie wiem co robić. W jej oczach jestem spalony, skończony i nieufny. Czy ktoś może mi coś doradzić żeby wyjść z cienia tej beznadziejności? Albo jak mógłbym to wszystko naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawić już niczego nie możesz. Za to możesz w przyszłości nie popełniać tego samego "błędu" (chyba, że lubisz rozwalać komuś życie i wiedziesz życie lovelasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co o tym gadales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy czasu nie mam pojęcia dlaczego o tym powiedziałem, to był impuls i bardzo pochopna decyzja. Żałuję tych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×