Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet,ktore zdradziły.

Polecane posty

Gość gość

Czy miałyście wyrzuty sumienia? Czy było warto? Czy to się wydało? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam wyrzutów sumienia i nie mam do dziś. Wspominam to jako miłą przygodę i uważam że było warto to przeżyć.Mąż do dzisiaj nic nie wie i się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam kiedys w zwiazku, 2,5 roku. Facet ze mna zerwal, mimo iz powod byl wyimaginowany. Bardzo bylam w nim zakochana. Wydzwanialam do niego, probowalam wyjasnic, ale on byl nieugiety. Wiec zeby ulzyc cierpieniu poszlam na randke z nowym. Wrocilam rano do domu a kurier zostawil kwiaty od ex. Mialam kaca moralnego. Ale kac minal bo zwiazek I tak sie rozpadl po nast paru tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam wyrzuty sumienia bo matka mnie do tej zdrady namawiała bym mu dała nauczkę , potem mu wszystko opowiedziała i teraz to ona jest z nim a ja samotna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys myslalam że w koncu trafilam na faceta moich marzen. Po roku facet ze mna zerwal przy glupiej sprzeczce. Moja samoocena byla rowna zero. Na poprawe humoru umowilam sie z kilkoma fajnymi facetami, z 3 sie przespalam. Pomoglo troche. Ale nigdy beda w zwiazku nikogo nie zdradzilam. I nie mialam ochoty zdradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×