Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ale mnie córka wkurzyła

Polecane posty

Gość gość

ma 14 lat i chce pomagać jako wolonatriuszka w szlachetnej paczce, no nie, o mało mnie nie trafiło, sama ją wychowuje nasz dochód to 1850 zł i nie dostaje 500+ bo dla pisowcow jesteśmy za bogaci, wynajmuję mieszkanie, nasze życie to wegetacja, czasami dorobię popołudniami 200-300 zł miesięcznie a ona chce za darmo pomagać innym. Uczę ją że ma dbać tylko i wyłącznie o siebie, bo rząd nas olewa, dla rządu moje dziecko to nie dziecko, to odpad poseksualny, ma ją daleko gdzieś, bogatym daje a nam nie i my mamy jeszcze pomagać innym. Powiedziałam jej, że jak pójdzie to nie kupię jej żadnego ciucha, będzie chodziła w starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, daj spokoj, lepiej aby sie obracała w środowisku wolontariuszy niż ciemnych typków spod budki z piwem. Za rok, dwa pójdzie do normalnej pracy. Niech spróbuje sił - wolontariat jest dobry aby sie sprawdzic. Swoja droga masz mądra córę. Ma w domu siedzieć i pierdziec w kanapę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej będziesz tłukła ze jestescie biedne to jej krzywdę zrobisz. Ona sobie swietnie poradziła- zamiast sur złościć i frustrować chce isc pomoc takim co maja jeszcze mniej. To dobrze wróży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 letnia za rok - dwa pójdzie do pracy, ktoś tu jest chyba nienormalny jak tak pisze, do tego dlaczego ona ma pracować a inni mają w d***e prace i dostają 500+, nie dziwię się autorce, to samo ma, moje dziecko nie dostaje 500+ i też tłumaczę, że ma też być egoistką, tak jak rząd ją traktuje, jak trędowatą tak samo ona ma innych i kraj traktować jak coś co jest niczym, zerem dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mądra córkę. Całkowite przeciwieństwo Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę do czego cholerne katolickie pisowce doprowadziły, skłóciły nawet dzieci, jednych wychowują na patologię dając im 500+ a innym karzą pomagać za darmo i jeść suchy chleb, bo na nic ich więcej nie stać. J****e katolickie pisowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w klasie syna jedno dziecko (12 lat)- jedynak nie pojechał na dwudniowa wycieczkę w góry bo rodziców nie stać było na opłacenie, bo też nie dostaje 500+ , prawdopodobnie dziecko zamknęło sie w sobie, unika rówieśników, jeżeli dojdzie do tragedii to dopiero będzie szum, dlaczego, po co, czy nikt nie widział itp. Owszem, czyżby rząd nie widział, że krzywdzi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście nienormalne! Chcecie skrzywić psychikę swoich dzieci, bo nie dostajecie 500 plus? Jak można świadomie wychowywać na egoistę? Rząd się zmieni,przepisy się zmienią, nie wiadomo, czy wasze dzieci w ogóle będą żyły w Polsce, a wy wychowacie wstrętnych egoistów, którzy będą traktować ludzi tak, jak traktują innych ci, których wy same nienawidzicie. Nie cierpicie pisowców i dlatego dzieci wychowujecie na ludzi o podobnym podejściu do innych - gdzie logika? 500 plus to jest polityka prorodzinna. To nie chodzi o to, że jedynacy są gorsi, tylko o to, żeby zachęcić ludzi do tego, by mieli jednak więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś mądra, wiesz co napisałaś, ludzie żyjący w biedzie z jednym dla 500+ mają decydować się na drugie, taka sama jesteś walnięta jak te pisowce, a myślisz, że bogaci np. ziobro dla 500+ sobie zrobił drugie, on i bez tych 500+ miałby drugie, bo go stać a pomimo to dostaje 5-00+ a biedota z jednym nie. To może razem z tymi pisowcami tych jedynaków utylizujcie, bo i tak sie ich rodzice nie rozmnażają dla 500+ i ci jedynacy są niepotrzebni, tylko to problem dla rządu bo chcą też godnie żyć pomimo swej biedoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiesz co autorko, jak takas skrzywdzona biedna etc to idź na zasiłki etc, ofiaro losu jedna. Dzieki Bogu twoje dziecko ma wiecej oleju w głowie niż ty. Rząd kuzwa za ciebie do roboty pójdzie ? Mało ci płaca w robocie? Co za problem se znalezc lepiej płatna? Sie nie chce, co? Manna z nieba ma lecieć. Boze, leniwe degenerguchy. 500 + i 500+ - posralo was! Nic dziwnego zes sama- z takim toksykiem to i córa za 4 lata ucieknie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś .Kiedy do niektórych dotrze, że 500 plus to nie jest zasiłek dla ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gościem wyżej. 500+ jest od dwóch lat ty masz córkę od 14.Dajcie ludzie spokój nas rodzice i bez 500+ wychowywali, zarabiając mniej i wycieczki szkolne również były. Ten biedny chłopiec załamał się pewnie, przez gderanie rodziców, że o jego wycieczce zadecydował rząd.Zamiast autorko demoralizować córkę to zacznij wspierać swoje dziecko w tak mądrych sprawach. Jak można własnemu dziecku takie siano z mózgu robić? Tak jest nauczcie dzieci dbania tylko o swoje tyłki to wam na starość szklanki wody nie przyniosą, będziecie leżeć w samotności niekiedy we własnych odchodach. Nie pomogą wam w niczym bo przecież mama zawsze powtarzała, że pomoc to strata czasu. Sama mam roczną córkę i gdyby za 13 lat przyszła do mnie z czymś takim to bym była dumna, że mam tak mądre dziecko. Inne nastolatki puszczają się na prawo i lewo, ćpają, nie szanują innych, Twoja natomiast jest wyjątkowa, a Ty masz to gdzieś. Nie zatruwaj Jej młodego umysłu swoim jadem i pozwól córce na bycie kimś kim sama nigdy nie będziesz. Do dobroci trzeba mieć dar, Ona Go ma Jej serce jest ciepłe Twoje już dawno ostygło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież przekroczyła próg dochodowy i czy to jest nasza wina?? My nie stanowimy prawa. To dobrze że masz tylko jedno dziecko. Mniej do zepsucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - no właśnie zgodnie z wiarą Boga pisowce skłócają dzieci, oto katolicy i ty z nimi, przecież matka pracuje i winna dostawać godne wynagrodzenie, to wina rządu, że pozwala na tak małe wynagrodzenia, po cholerę oni tam idioci są, nie umieją rządzić, spieprzać do roboty za 1200 zł jak patafiany cholerne pchają się na stołek, bu ich katolików j******h pisowskich szlag trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ to są pieniądze wszystkich pracujących i wszystkie dzieci osób pracujących winne dostawać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - szmato cholerna o co sie modlisz w kościele, o to, żebyś ty tylko dostała, a inne dzieci to co, cholerna idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nie dostają???? Dostają tylko na drugie dziecko bo taki jest zamysł i na forum tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To MUSI być prowo, nie ma tak durnych, ograniczonych i prymitywnych ludzi jak autorka 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roszczeniowa baranico! Do roboty! PiS ci zły? Chłop ci s*******il, samas bo kto taka dojare zechce! Powinni! Nauczone to na socjalu z bebechami leżeć. Należy sie dawno sie skonczylo. Od złorzeczenia tutaj jeszcze ci ryj zbrzydnie- i miłości juz nie znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpad poseksualny :-). Nice. Autorko nawijaj tak dalej - córka będzie chciała się buntować i rozmaite lewackie organizacje zyskają zaangażowaną wolontariuszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - i nie powinny naklepały sobie bachorów to niech zapieprzają na nie, jak głupie i n ie umieją panować nad swoim seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - gorzej jak zwierzęta sie zachowujecie, bo suka niejednokrotnie nie daje psu, ma go dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 10.23 To nie pisowcy skłócają dzieci tylko ograniczeni intelektualnie rodzice. Dorośli są niezadowoleni i zbulwersowani więc wykorzystują naiwność i niewiedzę dziecka do swoich zagrywek. A czy za rządów PO zarabiało się więcej??? gdy oni rządzili byłam zmuszona z mężem wyjeżdżać do Holandii. Jedni i drudzy śmierdzą fałszem i obłudą. Dajcie spokój skaczecie sobie do gardeł, a rząd i tak ma to daleko. I miejcie nadzieję, aby nasze dzieci miały to co my teraz bo wiadomo co się dzieje na świecie nic dobrego to nie wróży. Wy się wykłócacie o 500 plus inni na ulicach bronią swojej macicy, żenada, Ja to się martwię o BEZPIECZNĄ przyszłość swojego dziecka i g****o mnie obchodzi, czy kogoś stać na więcej bo ma dodatkową kasę. Pieniądze i pieniądze, wszędzie te pieniądze, a gdzie w tym wszystkim są wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, wszystko sprowadzają do pieniędzy. Powinnaś być dumna z córki. Ja też nie dostaje 500+ i ledwo wiąże koniec z końcem ale byłabym dumna z takiej postawy dziecka. Jesteś przesiąknięta nienawiścią, jesteś bardzo złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a ja jak rządzą pisowce to musiałam wyjechać za granicę bo myślałam, że docenią ludzi pracy, a niestety doceniają ale patologię, która ma w d***e pracę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.38 byłaś zmuszona wyjechać tylko dlatego, że Ci 500 plus nie przyznano? dziwne. Kto chce znaleźć pracę to ją w końcu znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się nie zgadzaj. Twoja kasa, a córka nie ma nic do gadania. I nie zgodzę się, że córka autorki jest "mądra", jest raczej durna i naiwna, ma łeb pełen ckliwych nieprawdziwych ideałów jak wielu w jejwieku, ale spokojnie, niedługo jej przejdzie i zrozumie, że najważniejsze to jest dbać o siebie. Dzielić się z innymi to można jak się samemu ma hajs, a nie wtedy kiedy ledwo co wiąże się koniec z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wyrośnie na materialną ku/rwę jak przedmówczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde trudno mi uwierzyc,ze swiadomie wpajacie dzieciom aby w zyciu byli egoistami. Dramat. Ta roszczeniowa postawa dotyczy w wiekszosci ludzi zwyczajnie niezaradnych zyciowo. Zal mi bardzo Twojej corki,ma slaba matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoista to egoista, tu chodź i to ze my jako społeczeństwo mamy sie na takie babska składać. Rząd ma jej dac! Do roboty!w d****h sie poprzewracało! Z pokolenia na pokolenie nieudolne to. Siedzi nic nie zrobi ale jej sie należy! Kiedys mnie taka raszplą z wózkiem zaczepiła- zebym ja wspomogła! Dodam ze sama byłam z dzieckiem- tez malutkim, w wózku. No mozna sie w****ic jak sie z corki żebraczkę chce zrobic a oba chce pomoc innym co maja mniej! To sie faktycznie w tym zakutym łbie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×