Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bunt dwulatka

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny, czy macie jakieś sprawdzone książki najlepiej polskich wydawnictw( zagraniczne jakoś do mnie nie przemawiają ze względu na inne podejście do problemu) o buncie dwulatkow? Takie,które rzeczywiście pomogły Wam w wychowaniu dziecka w tym trudnym okresie? Mój mały jest teraz nie do wytrzymania, oprócz niego mam jeszcze dwumiesięczne dziecko, a ten tak daje w kość,że już sobie nie daje z nim rady. Większość codziennych czynności kończy się placzem. Wyjście na spacer samej z dwojka dzieci graniczy z cudem, bo mały ucieka,krzyczy itd. Dlatego szukam pomocy,jak reagowac na takie sytuacje, czego nie robić. Z góry dzięki za wszystkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczekasz. Wazne aby nie był non stop z jedna osoba bo ta osobę doprowadzi do szaleństwa. Ja do dzis jak widzę 2 latka to żygać mi sie chce. Córa ma juz 6 lat. Ale tego dwulatkowsta jeszcze nie zapomniałam ;) diabeł był! Niania, klubik, babcie, etc i jakos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie najgorsze jest to,ze nie mam go komu dać pod opiekę. On i to dwumiesięczne w domu to katastrofa. Co dzień czekam tylko na moment aż mąż wróci z pracy i weźmie go na spacer,bo psychicznie nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie najgorsze jest to,ze nie mam go komu dać pod opiekę. On i to dwumiesięczne w domu to katastrofa. Co dzień czekam tylko na moment aż mąż wróci z pracy i weźmie go na spacer,bo psychicznie nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałam swoją dwulatkę do prywatnego przedszkola i świetnie się zaaklimatyzowała, co najdziwniejsze-jest tam aniołkiem i ulubieńcem Pań, a w domu dalej diabeł, tylko 8 godzin krócej. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka 1
Moja 3 latka też ma swoje humory.W przedszkolu jest grzeczna.Pani wychowawczyni nie widzi buntu u mojej córki,natomiast w domu trudno wytrzymać z jej zachowaniem.Po kilku godzinach wraca wszystko do normy i jest grzeczna.Zdaje się nie trzeba zwracać uwagi na bunt dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×