Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdarzyło się wam odrzucić faceta, którego chciałyście?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego tak było? Nieśmiałość? Kompleksy? On był z "wyższej ligi"? Żałowałyście? Naprawiłyście to jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwukrotnie. W obu przypadkach z tego samego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mały penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedział czego chce. Podjął złą decyzję. Dał sobą manipulować innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak. nie miałam szans to byłby mezalians na pół województwa a poza tym oboje zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa,byli zbyt bogaci ,a ja nie lubię być podległa ,i nie lubie takich różnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo pił.....więc mój rozsądek wziął górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?;);) tak, z wielu powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od dwukrotnie
W obu przypadkach, "Panowie" nad Miłość, przedkładali Miłość Własną. Pierwszy przypadek dramatyczny w kwestiach poranienia się. Jednak patrząc z perspektywy czasu oraz posiadanego przeze mnie wieku, na drogę zawodową tej osoby, wiem że Miłość Własna jest wpisana w jego (nomen omen) emploi. I raczej zawsze, ona wygra. W drugim przypadku, Miłość Własna przekroczyła wszelkie możliwe ziemskie standardy. Drugi przypadek generalnie jest poza wszelką skalą. Najkrócej można go ująć w słowach: jak zdewastować wszystko to, co jest Piękne i arcyludzkie w sensie pozytywnym, rozumianym jako przekraczanie człowieczeństwa. Czyli jeśli ponadludzko (w niektórych przypadkach, przekraczając własną historię a także samego siebie) jest kochać, budować, dbać, kultywować etc., to tu tendencja jest wprost proporcjonalnie odwrotna. Dewastacja wszystkiego i wszystkich w imię źle pojętej Miłości Własnej, staje się receptą na życie, remedium oraz drogowskazem jednocześnie. Oczywiście mówimy o Miłości Własnej przedłożonej "ponad" i za każdym razem ponownie przekładanej. Tak bez końca, bez końca, bez końca i (co ostatecznie ważne) bez zrozumienia. Aż ta ślepota staje się summa summarum nudna, że można do tego stopnia być ociemniałym. Drugi przypadek, to jest generalnie lewy sierpowy od życia, ale... widocznie na taki wachlarz zachowań (a właściwie ich brak) tę osobę stać. I takie oto historie. Życiem pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce chyba bardziej chodziło o sytuacje, w których facet był "za dobry" dla nich, "z wyższej ligi", a nie, który coś zepsuł, rozczarował itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki żyjesz możesz zmienić się i swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyższą ligą ja jestem dla ciebie, głąbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, gdybyś nią była to byś zauważyła, że jest na odwrót:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrzuciła bo był (i jest żonaty). Nie chcialam się w to pakować, bo za słaba na takie rzeczy jestem emocjonalnie. Trochę żałuję, bo jestem ciekawa, czy rzeczywistość dorównałaby marzeniom ;-), ale wiem że nic dobrego by z tego nie wynikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z niższej ligi;), ma deficyty charakteru, poddaje się każdej chętnej, nie ceni wartości tych samych, honoru, żyje w wyimaginowanym.świecie, traktuje kobiety przedmiotowo, zadaje się z obłudnymi ludźmi. Jesteśmy z innych światów, mamy inną gradację wartości i celów życiowych, on tylko powierzchownie, wewnętrznie taką samą, ale nie ma odwagi tak żyć i otaczać się przyzwoitym ludźmi, w tym kobietami, jego patronat Samael zawsze kieruje go do kobiet mu (Samaelowi)poddanych, w obawie by go nie stracić. Życie to coś więcej niż jedzenie i seks, on to wie, ale Samael mocno trzyma go na smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrzucilam takiego jednego chciaz bardzo mi na nim zalezy,powod?przystawia sie do mnie tylko jak wypije a jak trzezwy nawet nie zadzwoni,powiedzial ze to przez to ze jest niesmialy ale ja w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 123
gdy Go poznałam był wolny. Wzięłam dla Niego rozwód, ale On skomplikował sprawę, Skurwił się z małoletnią dziwą i zrobił bachora. Za kogo wziął odpowiedzialność? Za tą kurwe którą miał tylko do rżniecia w dupę. Z dzieckiem miałby jeszcze szansę, ale bez niej. Zaczyna być mi obcy. Popsuł relacje. Widzi tylko swoją krzywdę, bo upchnął kutasa tam gdzie nie trzeba. Na obecną chwilę nie chce Go.Trójkąty nie dla mnie. Czas mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez odrzucilam. I wlasnie w moim miemaniu byl z wyzszej polki. Ale i rozum wzial gore bo to babiarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w sumie to rzadkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, odrzuciłam. Dowiedziałam się że był kiedyś u prostytutki :O Poza tym był świetną partią we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dobrze że nie jest telefonicznym konsultantem bo by się chłopina zapił na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Był dla mnie za ładny i za mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żałowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, robie to ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dotarła do mnie wiadomość, że przespał się z moją kuzynką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19-41 być może to Ty? Po co tak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze strachu przed złamanym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×