Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co sadzicie o osobach ktorym nie chce sie pracowac

Polecane posty

Gość gość

badz nie daja rady w pracy lub po miesiacu 3 nie maja umowy przedluzonej gdzie tkwi problem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od przyczyny, czy leniwy, czy chorowity czy samotna matka i caly czas myśli o chorym dziecku samym w domu itp., czy kombinator i oszust, nie da się wszystkich do tego samego wora wsypac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zauważyłam, przeważnie problem leży w tym że takie osoby nie robią tego co by chciały, albo same nie wiedzą czego chcą. Mam znajomego, który po góra 3 miesiącach zmienia pracę i tak już od 2 lat odkąd skończył szkołę. Mam też znajomą, bardzo inteligentną i ciekawą dziewczynę, która nie pracuje bo nie ma miejsc tam, gdzie by chciała (małe miasto,nepotyzm) chociaż skończyła studia i ma łeb. Dorywczo podejmuje się prac umysłowych np jakieś projekty, artykuły, i czeka aż się szczęście uśmiechnie. Są tez po prostu lenie, ale wydaje mi się że nawet gdyby leń mógł robić coś co go interesuje, choćby prowadzić sklep z artykułami do jarania zioła, to byłby się w stanie zmusić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuchy telefon
co to jest fotoradar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoradar
co to jest głuchy telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie a ten od fotoradaru wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytwórca narzędzi
co to amazon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazon
co to wytwórca narzędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od amazonow fotoradarow i gluchych telefonow lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pracuje juz kilka lat poniewaz jestem chorobliwie niesmiala i wychodze na debila na rozmowach kwalifikacyjnych.. trzesa mi sie rece, czerwienie sie i glupkowato sie usmiecham.. nie umiem sklecic logicznego zdania.. jestem po studiach i kilka lat temu pracowalam w biurze. ludzie mnie na ogol lubia i daje sobie rade w pracy, ale ktos musialby mnie najpierw do niej przyjac a to dla mnie bariera nie do pokonania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tez kolezanke, ktora dostaje kazda prace o ktora sie stara.. jest niesamowicie wygadana i umie sie pokazac. dostaje prace, popracuje miesiac i ciagnie l4 przez pol roku... albo cos jej nie pasuje i po jakims czasie rezygnuje .. tak w ciagu roku jakies 6 miejsc zalicza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ile masz lat,jak sie oceniasz z wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'18 i dobrze robi a matka jej z domu nie wyj***la bo mi sie odgraza ze mnie wywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowac to ja bym i moze chciala ale co z tg jak sobie nie daje rady to tak jak z nauka zawodu po co uczyc sie za krawcowa nie majac do tg zamilowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×