Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wolność wolność

Polecane posty

Gość gość

wolność wolność-gdzie ona jest? Jak żyć by wolnym być? Gdzie jest ta wolność? Zdrowie to podstawa wolności. Ale pieniądze są zaraz po nim. I gdzie ich szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście planuje napad na bank. nie wiem czemu zarzucono teę wzniosłą praktykę. tzn wiem czemu ale mi sie nie chce o tym pisać. tak czy inaczej jest to wyzwanie. denerwują mnie piertoleniem o zamkach czasowych monitoringu i róznych innych mechanizmach. z tym że ja bym sie taam nie włamał po kase tylko po dane. ciekawe czy tam też maja zamki czasowe. prędzej czy później to zrobie i mi możecie naskoczyc. bede was jepał z kasy aż będzie świszczało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie sami mi bedziecie bulili sie zobaczy jeszcze. musze troche sie poszwędać po bankach. wiem że tam sie drzwi nie otwieraja czasami i c***j mnie to obchodzi. pójde najwyżej do psychiatryka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo wymysle coś innego. nie ma takiej opcji w rzeczywistości banków na każdym roku żeby czegoś nie wykombinować. a krawaciarze to typ szczególnie podatny na wciskanie ciemnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze trzeba wiedzieć gdzie uderzyć. podam uproszczony schemat. rżniesz jakąs organizacje na kase najlepiej taką która ma słabą płynnośc finansową dogadujesz sie z nimi bierzesz dla niepoznaki te 10-20% a reszte im zrzucasz na jakieś konta razem z jakąś niespodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście preferowałbym jakieś fundusze reprezentacyjne tudzież charytatywne wiadomo że to lewa kasa w trakcie prania. nic tylko wyciągnąc z pralki. jak dobrze pójdzie to nawet bank na tym zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto by tez stuknąc delikatnie jakąś kasjerkę niech też zacxzną im płacić za prace a nie ich na lep prestiżu dymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż rto akurat może im sie nie spodobac co mnie szczerze mówiąc c***j akurat obchodzi. bardziej sie boje o to żeby mnie to nie zaczeło motywować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolność to niezależność opinii, życia, poglądów, niczym nie skrępowana, to wolny i nieprzymuszony wybór, to brak strachu w powyższym, lekceważenie skutków życia zgodnego z powyższym i tych, którzy mogliby nas z tego rozliczyć, to nieprzywiązywanie się do tego co osiągnęliśmy a przede wszystkim brak strachu przed śmiercią i tym wszystkim co ją niesie. To jest wolność a nie pieniądze czy zdrowie. Wolności ducha nic i nikt nam nie odbierze, pieniądze i zdrowie już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś pieniądze pewnie dałoby rade na początek szarpnąc z stsów fortun totolotków itd. często rzucają je blisko siebie może maja nawet wspólny sejf. wiadomo że te skąpe kooorfy nie przyjeżdzaja po to codziennie bo mają za dużo punktów do obskoczenia pomijając że sam transport jest niebezpieczny. chyba że to jakos wynoszą po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak koorfa ale ile siem ozna cieszyć taką wolnością która na nic ci nie pozwala. to takei mydlenie sobie oczu. sa prostsze sposoby na zarobek ale nie wiem czemu ten mi sie zajepiście podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy czym człowiek ma spokojne sumienie bo wszystko co jest w bankach i u polskich bukmacherów pochodzi z bezczelnego przekręcania ludków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze bardziej mnie rajcuje że moge im to powiedzieć w oczy:) np jutro pójde do banku i im powiem że ich okradne. mam nadzieje na jakąs spektakularną akcje policyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą rozrzut płac w branzy bankowej sugeruje że wiekszosc istnieje jedynie dla stwarzania pozorów. no ale wiekszosc złodziei postanowiła na spółe z bankami okradać biednych. ja tam ich nie pouczam ale wg mnie to cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kraść to tylko złodziejom. reszta to jest jakaś kpina ze złodziejskiego fachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymajamy sie razem bracia złodzieje. mamy sztame i inne brednie dla półmuzgów. sytuacja wyglada tak że was niebawem zaczne mocno bic po portfelach i mam nadzieje że was to jeszcze mocniej zirytuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doszło do tego że sie branża złodziejska zrobiła wyjątkowo durna . urządzaja imprezki zapraszają policje daja włape każdemu jak leci. dla mnie to akurat dobrze pomijając że nie lubie jak ktos mi ułatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szczerze mówiąc roochanie rzemieślników w dooope szczególnie trudne sie nie wydaje. szczególnie takich którzy swoje rzemiosło traktują w kategoriach pracy i liczą na stałe zyski rozłożone w czasie. to jak rozciagnięta karawana albo kolumna wojska na polnej ścieżce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kategoriach militarnyh jawi mi sie to jak "bitwa" nad jeziorem trazymeńskim. cięzko koorfa nie skorzystać z okazji jak sie ktoś pcha w pułapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×