Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

zdjecie z roweru do oceny foto

Polecane posty

Gość kato
Justyna daj jakąś nową fotę co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Będziesz mieć na chodzenie jeszcze siły, po jeździe? Miejsce fajnie wygląda, dobre na piknik, albo zwykłe leżenie i obijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kato a co fotki wrozbeli ci nie wystarczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez chcialem isc potem jeszcze biegac. Tylko nie wiem co zjesc zeby bole minely. Wazne ze mi sie tluszcz spala z brzucha. Bede wygladal jak marzenie. Dzisiaj jakies mala dziewczyna z 10 lat darla ryja do mnie :O. Nienawidze jak mnie mlode siksy zaczepiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Takie małolaty lecą na Ciebie :-O upsss... Co skurcze cię łapią czy zakwasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem obolaly po prosty juz jak wracalem czulem bole brzucha. Pod wiatr pol dystansu na prostej drodze sie jedzie do bani... Az do siebie warczalem. Przez chwile czulem zeby komus nap*******ic, bo bylem wkvrwiony. W anglii tez mnie jakas malolata zagadywala ona do mnie czy chce isc do niej do domu no blagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to jak zakladam moje czarne rayban aviator to chyba malolaty maja mokro. Kiedys mi napisala jedna lasencja jednak rok mlodsza ze mam cudowne kosci policzkowe, wiec pewnie bryle i kosci policzkowe to eksplozja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś W anglii tez mnie jakas malolata zagadywala ona do mnie czy chce isc do niej do domu no blagam. ?!? No zalatuje patologią, ale i u nas takie przypadki się zdarzają i to niestety coraz częsiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, jeszcze mnie nagraja i na jutube. Choc ona akurat miala z 15 16 lat widac ze szukala bolca na rozdziewiczenie, jednak nie ze mna takie numery, bejbe :classic_cool:. Dodam ze wtedy i dzisiaj mialem raybanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Dodam ze wtedy i dzisiaj mialem raybanki. No to już wiesz w czym jest moc ;P A z innej beczki czemu znowu lecisz z tego konta, a nie Mnicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Aha, ale wiesz (albo i nie) że "Mnich" jest najfajniejszy (jak dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś No teoretycznie byłaby jedna możliwość, ale to musiałbyś założyć kolejne konto z tamtą nazwą, ale pisownia bez polskich znaków. Ale to tylko luźna myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luźną to on ma kloake, jak juz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×