Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bujająca_w_obłokach123

związek z 15 lat starszym mężczyzną

Polecane posty

Gość Bujająca_w_obłokach123

myślicie, że taki związek ma szansę wypalić ? Ja 26, on 41. Poznaliśmy się w pracy, kino, spacer itp, wczoraj pierwszy raz się kochaliśmy, było cuuuudownie, boję się tylko o różnicę wieku...proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka.. pobzyka Ciębi bedzie na tyle. Za suza różnica, poznasz go ze swoimi znajomymi, bedziesz w stanie z nik imprezować w swoim towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest duzy blad wchodzic w intymne relacje z kims bliskim z pracy. Potem sa tylko same problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wybacz, ale chyba za szybko poszlas z nim do lozka...trzeba bylo najpierw byc w zwiazku i zobaczyc czy to ma sens a gdy ma to dopiero seks. Zawsze lepiej odczekac kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze za ten grzech spotka ciebie cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie Bóg ciebie ukarze ale grzechy nalezą do demonów i dla tego Bóg ostrzega przed nimi kto grzeszy ten staje sie dzieckiem diabła i dopiero spowiedz uwalnia od demona ale nie od cierpienia ale jest wyjatek pierwsza niedziela po wielkanocy w ta niedziele Bóg uwalnia takze od cierpienia https://www.youtube.com/watch?v=bihSpc9luLw&t=1801s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonę 14 lat młodsza i jest ok. Z tym że wyglądam młodziej, jestem dość rozrywkowy itd. Ale powoli widać różnicę wieku, wakacje wyjazd idziemy na melanż wracamy o 5 ona o 9 na plaży ja umieram do 12, kolejny dzień znów chce iść się bawić a ja zbytnio nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×