Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy nauczyciel może zakochać się w uczennicy?

Polecane posty

Gość gość

Zdarzyło się to kiedyś komuś z was lub komuś kogo znacie? Jak wtedy zachowywaliście się? Czy zrobiliście coś z tym np. gdy uczeń już zakończył naukę? Podejrzewaliście że może być to odwzajemnione uczucie? Czy może nie mieliście jaj aby coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies jak mu się nudzi to se jajka liże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat ma uczeń ile nauczyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może,ale czy to jest moralnie poprawne?U mnie w technikum ksiadz mlody zakochal sie w uczennicy,rzucil kaplanstwo ale dalej uczyl,bo byl po studiach,kazdy nie wiedzial o co chodzi,bo nikogo nie mial. A potem dowiedzialam sie,ze ozenil sie z uczennica z mojej szkoly. Do samego konca kryli sie. Skonczyla szkole,wzieli slub. Teraz maja gromade dzieci a on dalej naucza,ze Bog jest Wielki. Czy w Tobie tez zakochal sie nauczyciel? Boze,mam nadzieje chociaz ze mlody,nie bierz sie za zonatych,bo zostaniesz d***** wsrod uczniow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze lepsza opowieść , ksiądz który uczy zakochal się nauczycielce, ona mezatka ,Maz jej doniosl do Kurii przenieśli go tylko w inne miejsce i nadal się spotykają .A odnośnie tematu , na to się nauczyciel uczy, żeby zbierac efekty swojej pracy Należy mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×