Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on mi dał w ten sposob do zrozumienia zebym nie pisała do niego pierwsza??

Polecane posty

Gość gość

Jesli dzisiaj rano napisałam do faceta jak zwykle milego smsa ( choc on tez sie czesto odzywa, mysle ze tak po rowno), a on napisał coś takiego " Właśnie też miałem Ci rano napisać coś milego na dzien dobry ale skoro juz mnie uprzedziłaś to Tobie tez zycze milego i danego dni :* Wieczorem po silowni spotykamy sie z kolega ale jesli nie bedzie bardzo pozno to postaram sie odezwać. Ja tez caluje mocno ;)" Czy ja jestem przewrazliwiona czy on mi saugerowal zebym nie zawracala mu glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chupacabra (wym. /tʃupa'kabɾa/; hiszp. la chupacabra, również chupacabras – dosł. wysysacz kóz, z hiszp. chupar – ssać, la cabra – koza) – legendarne latynoamerykańskie zwierzę, obiekt badań kryptozoologii, którego istnienia nie udało się wiarygodnie potwierdzić. Jej rzekome występowanie powiązane jest z Portoryko (skąd pochodzą pierwsze informacje o tym zjawisku), Meksykiem i południowymi stanami USA. Nazwa rzekomego zwierzęcia wzięła się stąd, iż ma ono napadać na zwierzęta domowe i wysysać z nich krew. Opisy stworzenia znacznie różnią się od siebie. Pierwsze relacje z rzekomych spotkań pochodzą z 1990 z Portoryko, od tego czasu chupacabra miała być spotykana najdalej na północ w Maine i najdalej na południe w Chile. Pomimo że wiele osób twierdzi, iż chupacabra może być rzeczywiście istniejącym zwierzęciem, większość naukowców uważa ją za legendarne stworzenie, rodzaj współczesnego mitu. Opisywana jest przez rzekomych świadków jako duże i ciężkie zwierzę, wielkości małego niedźwiedzia, wyposażone w szereg kolców na grzbiecie, ciągnący się od szyi aż do nasady ogona. Według innych zeznań stworzenie to jest nienaturalnie szybkie i potrafi przeskoczyć drzewo. Kryptozoolodzy sugerują, jakoby chupacabra była nieznanym gatunkiem zwierzęcia lub kosmitą. Istnieje również teoria, wedle której chupacabra jest domowym zwierzęciem kosmitów. Według świadków często jej atakom towarzyszą dziwne znaki na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a umiesz czytać ze zrozumieniem ? spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak umiem czytac ze zrozumieniem, ale nie wiem czy to nie była jakas jego ukryta sugestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chupacabra (wym. /tʃupa'kabɾa/; hiszp. la chupacabra, również chupacabras – dosł. wysysacz kóz, z hiszp. chupar – ssać, la cabra – koza) – legendarne latynoamerykańskie zwierzę, obiekt badań kryptozoologii, którego istnienia nie udało się wiarygodnie potwierdzić. Jej rzekome występowanie powiązane jest z Portoryko (skąd pochodzą pierwsze informacje o tym zjawisku), Meksykiem i południowymi stanami USA. Nazwa rzekomego zwierzęcia wzięła się stąd, iż ma ono napadać na zwierzęta domowe i wysysać z nich krew. Opisy stworzenia znacznie różnią się od siebie. Pierwsze relacje z rzekomych spotkań pochodzą z 1990 z Portoryko, od tego czasu chupacabra miała być spotykana najdalej na północ w Maine i najdalej na południe w Chile. Pomimo że wiele osób twierdzi, iż chupacabra może być rzeczywiście istniejącym zwierzęciem, większość naukowców uważa ją za legendarne stworzenie, rodzaj współczesnego mitu. Opisywana jest przez rzekomych świadków jako duże i ciężkie zwierzę, wielkości małego niedźwiedzia, wyposażone w szereg kolców na grzbiecie, ciągnący się od szyi aż do nasady ogona. Według innych zeznań stworzenie to jest nienaturalnie szybkie i potrafi przeskoczyć drzewo. Kryptozoolodzy sugerują, jakoby chupacabra była nieznanym gatunkiem zwierzęcia lub kosmitą. Istnieje również teoria, wedle której chupacabra jest domowym zwierzęciem kosmitów. Według świadków często jej atakom towarzyszą dziwne znaki na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz, co za idiotka. Chłopak normalnie ci odpisał, nie doszukuj się piątego czy ósmego dnia. Polki to kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dna miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie ci odpisal,bosze co za idiotka,wspolczuje temu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyjaciółkaDoWynajęcia
Jesteś z Krakowa? Masz klopoty sercowe lub inne o których nie masz z kim porozmawiać ? Chcesz być wysłuchana? Chcicesz żeby ktoś bezstronny Ci doradził? Zadzwoń do mnie, umówimy się na kawę/herbatę, porozmawiamy. Przyjaciółka do wynajęcia, tel. 516000899 Katarzyna Dyplomowany socjolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace pisze i królików szuka cwaniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał ci że życzy ci miłego dnia a wieczorem chce sie do ciebie odezwac ale umówił sie z kolega na siłownię i pisze ci że nie jest pewien czy zdąży się wieczorem po siłowni odezwać, bo jak będzie juz bardzo późno to nie będzie ci zawracał głowy. Tak to wygląda wg mnie. Sądze że NIE zasugerował ci żebys mu nie zawracała głowy - jak chcesz to do niego pisz, ale po prostu napisał że nie wie czy wieczorem będzie miał czas żeby sie do cb odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę poczekaj az on zrealizuje swoje słowa "postaram si e odezwa c" wtedy zrozumiesz sens dosłownie.... moim zdaniem olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj się załatwić mi spokój o jaki proszę, wykaż się godnością i odwagą, to niewiele, zważywszy na przeszłość i teraźniejszość. Co do odzywania się po seksie z wiadomą, nie wiem jak ją nazwać, by nie skłamać i nie być nie miłą, więc darujè sobie określenia, daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecałam, że nie będę o niej mówić prawdy, myśleć będę, ale to co innego:) a ja słowa dotrzymuje, tylko załatw by twoi przyjaciele dali mi spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do mnie jeden taki napisal, że jest zajęty i niema czasu na razie na pisemne kontakty ale jak czas pokazał dla innych go miał i wiecie co? zmądrzałam i przejrzałam na oczy i mam go z głowy i z serca, ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się podniecasz tym związkiem z rozkraczochą, jakby co najmniej była wartościową kobietą albo przynajniej ładną i zgrabną, daj na luz, nie ma czym się podniecać, może akurat jest;), ale nie ma kim się chwalić; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×